Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O recomandare va rog.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 86
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Espritu - poate ca tu gandesti simplist si nu deschizi ochii. Am fost la un moment dat in pozitie similara cu a ta. Si am acceptat ca viata nu e mereu asa cum ne-am imaginat-o noi. Si ca e usor sa dai vina pe celalalt. Ar trebui sa nu te intereseze DE CE s-a ajuns aici, ci CE POTI FACE pe viitor sa va fie la toti 3 bine. Si in primul rand fetitei. Crede-ma ca e singura solutie care o sa te elibereze de cosmarul care-l traiesti. Si nu mai refuza tu sa intelegi ca dragoste cu forta nu se poate. Si ca amandoi aveti un singur scop: sa va cresteti frumos copilul. In perceptia mea limitata asta nu implica despartirea de mama ei. Iti urez numai bine si sper sa-ti gasesti curand echilibrul![flo] Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Espiritu, fiecare raspuns ti-a fost dat in functie de experienta de viata a persoanei respective. Asa e pe forum, si mie mi-a luat un timp pana sa pot accepta varietatea parerilor si sa invat sa filtrez in functie de calitate. Nu te supara pentru critica (poate exagerata) a unor persoane care nu cunosc viata ta, tu esti singurul care cunoaste situatia in care te afli, de aceea tu stii cel mai bine ce e de facut. Si din cate scrii tu, esti preocupat de binele copilului in primul rand, deci numai asta conteaza. Mult succes si ai grija de fetita ta!
[flo] Felicia
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi si vacantele noastre[/url] ************************************************ Pentru a-ti cuceri libertatea nu trebuie sa ajungi in America, e suficient sa pleci din Spania.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt barbat, dar exact aceasi atitudine as adopta. ca si espiritu. omul cere o informatie, strict si la obiect. ce primeste in schimb???? sarcasm, critici, luari peste picior. cum sa continui in felul asta un dialog? espiritu, din pacate nu am informatiile cerute de tine. iti doresc multa putere si energie sa razbati. si multa intelepciune. nu e deloc simpla situatia ta, sper sa se rezolve totul cat mai bine pt toti implicatii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...