Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (37)


Recommended Posts

Aaaa hai sa va zic ceva,sa vedeti cat de priceput e al meu sot la culori [bang] In baia mea ,am o culoare gen portocaliu cu alb(dar nu chiar portocaliu...aproape [:D])si ieri n-aveam oglida de la chiuveta.Se duce al meu sot sa o cumpere,ii zic sa ia ceva simplu si eventual cu un modelas pe margine.Ia ghiciti cu ce culoare vine al meu ,intr-o parte a oglinzi???Cu albastru [alcool][bang][bang],bey,m-au luat toti dracii,cica zice el,ca at cand o punem pe faianta nu se mai vede ca-i albastra [bang][alcool]...dar bineinteles ca se vedea ca e albastru [bang]N-an putut sa vociferez cam mult ca erau veniti socrii mei la mine.Deci in final....in baie am oglinda cu albastru,si-mi vine sa dau cu ceva in ea cand o vad.Offf barbatii astia [xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai stiu eu pe unu' care era imbracat cu camasa gri da' el zicea ca-i verde...[bang]...si ii ziceam si io si soacra-mea ca-i gri...pana la urma a zis ca noi, femeile, avem o problema cu perceptia culorilor...[alcool] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mei,mei ce dragute sunteti!!,dana ce sa zic,doar ca toti sotii cred ca la asta se cam pricep,sa o dea in bara[bang] si pt ei tot bine e;la noi de expl.:el pt. casa nu prea ii place sa faca ceva,doar ce fost la inceput cand ne-am mutat,apoi mai nimic,balamalele cad,aia se strica si eu tot il amenint ca o sa chem un instalator ca in filme([alcool][alcool]pe naiba!unde gasesti)asa ca mai surubaresc eu cate ceva si daca e de cumparat nu o face fara mine ca la fel fac si eu[haibat],ultima solutie trb sa stric de tot acel lucru [duel]ca apoi sa il schimbam.[:D][:D],a si sa nu uuit ma mai ajuta la curatenie in casa[bis][bis] cum ati zis si voi,stefi la fel ,ca sunt de la mami si de la tati cadourile,au mai venit si nepotelele si iau adus si normal de la ele sunt asa ca de mos craciun,trb urgent sa-l vada ca sa stie ca sunt de la el,Doamne sunt asa de draguti!!!astia mici.[copil][copil][copil] adriana,ce faceti voi????a venit mosul?????? pup carmen si stefi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A INCEPUT CONCERTUL IN CENTRU!!!!!!!!bineinteles ca nu am informatii cine va canta,dar se aud chitari si sonorul e imens!!!!!aasa ca va asteptam in centru sau la mine ca tot acolo e,dar noi totusi ne preg sa iesim[biz] un pic sa luam o gura de aer si sonor.[bang][:D] pupici carmen si stefi.[:X][:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sI NOI ABEA AM TERMINAT CU MUSAFIRII. sA VA POVESTESC CEVA. a VENIT MAMAM ASEARA CU FLORI SI-I SPUNE LUI iAN : DA-I MAMEI FLORILE SI ZI-I LA MULTI ANI(AZI AM MAI IMBATRANIT CU UN AN) iAN VINE LA MINE SI SPUNE:MUTI ANI TOTUL? ADICA TORTUL UNDE -II? ASA CA AZI AM VRUT NU AM VRUT AM CUMPARAT UN TORT AM CANTAT LA MUULTI ANI . IAN A SUFLAT IN LUMANARE, DEH IL CHEAMA SI NICOLAE SI UITE ASA A FOST TOATA LUMEA FERICITA SI AM MAI UITAT DE BELELE. [alcool] HAI NOROC LA TOATA GASCA!pUPICI!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana LA MULTI ANI!! multa sanatate si bucurii si sa fii fericita langa cei dragi!!!Adica ai tinut secret,daaa???[neand] La multi ani si lui Ian,sa creasca mare,frumos si sanatos!!! Carmen las' mey,ca e frumos,am trecut si noi aseara prin centru si era mare nebuneala[bang]La tv am vazut ca avea concert aia de la Blondy! I-am probat aseara rochitica Anei,si ii vine ca turnata,ma gandesc ca la vara nu mai am ce face cu ea dar asta e[bang] Maine cred ca ma duc sa le fac la amndoi analizele,alea gratuite,trebuia din sept. dar cica pot pana la sfarsitul anului. Ma doare ingrozitor o masea,oare unde ma pot duce fara programare?Sau stiti pe cineva care are program si sambata?? Va las,mai revin!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s] La multi ani, Dana! Sa fii sanatoasa, fericita alturi de toti cei dragi tie, sa ai mai multa liniste si sa ti se indeplineasca toate visele frumoase! [pup][s] AAseara cand te-am sunat, ai zis ca esti Nicoleta, dar de zi de nastere nu ai zis nimic! Frumos asa?! Sper ca ai avut o aniversare fumoasa si ai primit multe cadouri pe placul tau [pup] La multi ani si lui Ian Nicolae! [pup] Ne-am oprit si noi aseara un pic in parc la mosi si lumini cand am luat copii de la cresa si facea repetitie o trupa. Rares era fascinat "ia, poda!(toba) ia! titaa! (chitara)!". Focurile de artificii s-au auzit de la noi (abia adormisera copii). Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum//log.asp?log_id=102428"]Jurnal de calatorie prin viata cu gemeni [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! poftitzi la [cafea]....cu lapte si zahar mult...cum ii place lui marani! Vreau sa va multumesc tare mult pentru urarile facute de ziua bubamarei si de ziua mea! Cu intarziere zic LA MULTI ANI Ianuscai, multa santate, fericire si iubire! asculta aici: cu totii avem zile in care dorim sa oprim timpul in loc, da? la slujba cel putin....din cei 2 ani juma cat am lucrat pt un nene...2 luni sa fi fost bune, in rest vroiam sa opresc timpul. Capul sus ca viata-i frumoasa, copilul sa-ti fie sanatos si voi la fel! [pup] Ca mult ati scris....am luat aminte...dar acu nu mai retin nik... CARMEN, chiar vroiam sa te intreb de mult timp: la voi acolo e galagie mare; cum se odihneste Stefania? fata mea e sensibila tare....cand doarme dupa amiaza n-am voie nici sa oftez ca se trezeste, sa nu ziceti ca asa am invatat-o ca-i o mare prostie...Nu stiu daca as fi suportat sa stau in centru....Sotul ce-ti face? LUNNA, ma ierti daca-ti zic c-am ras? nu-mi pot inca imagina cum da oglinda albastra pe fond portocaliu, dar felul in care povesteai m-a facut sa cred ca "e fain tare"! [pup], a incercat si el mititelu sa faca ceva bun...nu-l certa, pupa-l si zi-i bravo! CRISSANDRADA, sa-ti traiasca fata...am citit topicul cu gradi...e o dragalasa si jumate! cand eram la gradi imi placea la nebunie un baiat Andrei....eram indragostita lulea de el...jucam prinsa in curte si el fugea dupa alte fete iar eu ma bagam mereu in raza lui de actiune....macar sa puna mana pe mine...Il visam seara de seara...In liceu l-am revazut...nik sentiment...E o perioada tare frumoasa, e o dragalasa si o iubareata fata ta! eu zic sa fii mandra! revin pe seara...ca doar suntem singure iar acasa... [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sa traiesti, sa fii fericita si iubita de toata lumea. La multi ani ! si pt ziua de ieri pt tine si 'nazdravan'. [s] Culmea este ca zilele astea ma gandeam la tine si chiar ziceam ca nu stiu sa te mai cheme si alfel in afara de Dana.[:D] Laura trage tu sus in listuta cu "pixu'" la Dana completarile. La anul sa nu ne mai ia prin surprindere. Marani si Casandra a avut o perioada asa la pranz. Trebuia sa fac mare liniste sa poata dormi. Dar a trecut. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...