Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

neata. m-am apucat de zugraveala....cu tata. si dupa cat am muncit aseara..am reusit sa adorm la ora 2 si la 6 m-am trezit. sunt capiata. nush ce oi face azi la munca.. nu ma simt nici prea bine. ieri am stat in curent si ma dor toate. sper sa aveti o zi minunata si ne auzim later... va pupic [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata racusori! am promis ca revin luni, dar partea cu planurile nu-mi prea ies mie. am inceput saptamana nu foarte bine, adica cu un calculator umilit de virusi. nu l-am putut folosi deloc ieri, tot la 2 minute se restarta de la sine. acum s-a rezolvat, dar n-are rost sa va mai povestesc cum e cu pierdutul de date, liste intregi la favorite si resetat tot. in rest toate bune, am de recuperat ziua de ieri, dar macar m-am relaxat ieri toata ziulica dormind. ma cam supara bebelusha care se tot "joaca" cu vezica mea, dar rezist eroic! va pup si astept sa ma vad intr-un final si eu pe lista de pe prima pagina. spor la treaba si grija la virusi [bang] [gravi] 19+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata survin evenimente neprevazute, din cauza carora nu va puteti respecta programul stabilit. Nu este cazul sa va faceti griji, pentru ca schimbarile aparute va sunt favorabile. Faceti cunostinta cu o persoana importanta, dispusa sa va ajute sa intrati în afaceri. Va sfatuim sa fiti prudent si sa evitati speculatiile. neatza multzam de cafea. sunt tare buimaca. multa sanatate bolnaviorilor si spor la munca zugravilor [:D] ieri am ras toata ziua.sunt curioasa cum va fi azi [:D] [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, racusoarelor. Miki, multam de horoscop. Din pacate dupa o garda nu ai zi libera, ci continui programul zilei .[bang][bang] Sunt atat de obosita!!!... Iar luni sunt din nou de garda. Cookie, multa sanatate Bubulinei.[pup] Missy,bine ai revenit.[pup] O seara buna tuturor!!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara fetele! Am intrat fuguta sa va salut intre 2 cascaturi ca is rupta in gura de oboseala. Mire, coif de zugrav ai? daca nu, zi si iti fac eu unul din ziar! Miki, eu n-am cunoscut pe nimeni azi, dar or fi cunoscut fetele. Oricum, multumim pt horoscop. Vicki, saru-mana pentru urari. Sanatoasa sa fie mandra, ca o ingrasa mami daca e prea slabuta! Cristina, meseria de medic e grea dar si frumoasa rau! Cookie, ce are mititca? Va pup si zbor in pat, ca deja mi s-a intins cascatul de la o ureche la cealalta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy, gata...esti pe listuta. scuze pt intarziere. iulia, n-am coif...dar am o chestie d'aia care iti tine parul la mare sa nu te bata vantu'..asa k te refuz cu coifu'. vezi k incepi cu exagerarile cu nepoata mea si ti-am promis k te urechez. tacsu' stie? aaaa..am sa-l sun maine sa ma burzuluiesc la el k ma ignora [:D] fetelor, voi observati k noi numai gravidute cu fetite am avut si avem? las' k sparg eu gheata si fac [copil] baietel [:D] ma duc la dus si in pat la somn. sper sa dorm. o noapte linistita va doresc. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Poftiti la o cafeluta! Mire, esti tare harnicuta[biz]. Miki, nu am cunoscut pe nimeni ieri si din pacate eu nu am stofa de afacerista, eu ies mereu in pierdere[bang]. Dar, cine stie? Cookie, cum se mai simte bubulina? Miki, de-acu inainte sa vezi ce o sa se mai joace bebelusha cu vezica ta, pana acum a fost floare la ureche[:D]! July, fotomodel o sa fie fetita ta! Inalta si supla! [pup] la toate racusoarele, o zi buna sa aveti! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

astazi va servesc eu cafeluta, ba mai mult dau si sampanie [cheers]ca am ajuns si eu pe lista [bis] sper ca si voi sa fi inceput ziua la fel de bine ca si mine. am fost la o intalnire (negociere) si am iesit invingatoare. asa ca asa un chef am azi de munca . . . spor la treaba si voua si pupici [gravi] 19+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by preda_vicky
Buna dimineata! Poftiti la o cafeluta! Miki, nu am cunoscut pe nimeni ieri si din pacate eu nu am stofa de afacerista, eu ies mereu in pierdere[bang]. Dar, cine stie? Miki, de-acu inainte sa vezi ce o sa se mai joace bebelusha cu vezica ta, pana acum a fost floare la ureche[:D]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
neatza, multam de cafea eu nu sunt [gravi], cred ca mesajul era pt. Missy eu am cunoscut pe cineva ieri, dar n-are nici o legatura cu afacerile. [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...