Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

Mire, ma abonez si eu la o cafelutza. Am umblat azi prin oras si m-am prajit pe maini in ultimul hal...Sunt rosie si ma ustura pielea de nu mai pot. [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

io am lalait-o azi toata ziua. am avut-o pe mama in vizita pana acum 1h. eu am gatit si cam atat am facut azi. il asist pe tata la zugraveala. dezavantajul casei inalte [bang] cristina, am iesit si eu azi vreo 20 min in curte...intr-un maieu si ma ardea soarele tareeee tareeeeeeeee. imi imaginez ce o fi fost prin oras miki, bine k mai ai decat 2 zile. eu saptamana viitoare lucrez luni-vineri + sambata (e sambata mea de job). asa k bucura-te de zilele libere alaturi de barbatii tai [:D] io-s prin zona. butonez [tv] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si o saptamana buna va doresc. cafeluta o las in grija altcuiva, stiti voi cafeaua si sarcina nu se prea impaca. desi asa bine mi-ar prinde si mie una. nu stiu daca vreun horoscop a prevazut acest weekend, dar pentru mine a fost fooaaarte obositor: 3 chefuri in 2 zile. nu stiu cum s-au adunat atatia apropiati cu zile de nastere in acest weekend. dar cert e ca de la atata stat pe scaune, mi s-au umflat picioare groaznic, asa ca o sa-mi iau o zi libera astazi. ma duc sa-mi "spanzur" picioare in sus, dar voua va doresc spor la munca. PS: ce an mi-am gasit si eu de facut bb2, se anunta o vara caniculara rau de tot [gravi] 20+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

slaba rau miscarea pe aici. ce se intampla? iulia nu are net de cateva zile. oricum..io-i spun si aici lui Ionut (sotului ei..si iubitului meu [:D]) LA MULTI ANI sanatosi si voiosi si restul urarii o stie el [:D] sunt prin zona. am una alta de facut dar sunt cu ochii pe voi..sa nu va faceti de cap [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
slaba rau miscarea pe aici. ce se intampla? iulia nu are net de cateva zile. oricum..io-i spun si aici lui Ionut (sotului ei..si iubitului meu [:D]) LA MULTI ANI sanatosi si voiosi si restul urarii o stie el [:D] sunt prin zona. am una alta de facut dar sunt cu ochii pe voi..sa nu va faceti de cap [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
[alcool] sotul Iuliei si iubitul tau? [alcool] explica [:D] La multi ani Ionut ( asa-l cheama si pe fratelo) sot de Iulia si iubit de Mirela [cheers] [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...