Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

daca se potriveste, cat de cat, fug sa fac un dus, ma imbrac frumos, ma parfumez si astept cadoul. si n-ar fi exclus, ca un prieten bun a ajuns ieri din germania, poate trece azi in vizita. iupiiiii [gravi] 21+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Missy
daca se potriveste, cat de cat, fug sa fac un dus, ma imbrac frumos, ma parfumez si astept cadoul. si n-ar fi exclus, ca un prieten bun a ajuns ieri din germania, poate trece azi in vizita. iupiiiii [gravi] 21+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
[:D] [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit pe la 23 dar nu era nimeni pe aci' adika n-am venit direct acasa. am mai trecut pe la mama sa o las acasa cu bagajele ar merge o tigare. dar ma cam pregatesc de somn..k maine e sambata mea lucratoare [:D] dar ACCEPT tu ce invarti? nush..io de 2 nopti dorm ffff bine. sper sa nu imi treaca care se risca la un campari orange? cred ca de aia imi e somn [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Haideti la cefelutza!! AM fost matinala azi, de fapt am venit direct din garda, dar nu inainte de a merge la vot...[:D]AM avut o noapte plina, cu urgente. Va doresc un weekend minunat, eu merg sa ma odihnesc. [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello si eu. eu am lucrat 3 ore [:D] si apoi am bantuit putin prin oras dupa ceva cadouri de Constantin si Elena. si acum acasica..sa [papica] ceva si eu apoi ma transform in [yami] pt un tort k cica maine am musafiri..dar sincer..poate ii conving sa renunte..k daca insista sa vina..ii pun la zugraveala [alcool] sunt prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am votat la Bonn. in 10-15 min. mancam si noi. eu tot vroiam sa ciugulesc ceva si nu m-a lasat soatza `` ce??? m-am straduit sa pregatesc cina si daca tu mananci acum ceva , nu mai mananci cu mine`` [:D]. am cedat. vroiam doar un biscuite. offff barbatzii astia. [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...