Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

sa va fie de bine miki k banuiesc k ati mancat deja. ce a pregatit bun? [:D] eu fac acum o fasolica verde. am facut si un tort mic si simplu si atataaaa maine un gratar. se pare k scap de musafiri la masa [biz] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bagheta cu usturoiiiiii [pofta] yumiiii ce imi place noi ne pregatim de un gratar de peste, carne si mici..si salata. aaaa...si torttttt [:D]
si cica unii is la cura
m-am trezit de 2 ore si ceva si mi-e deja somn. azi cred ca dorm toata ziua. ieri am dormit dupa amiaza ,... m-am trezit si apoi iar somn. nush ce am. cred k vremea e de vina. ploua, e innorat. la voi cum e miki? am uitat cand lucrez...remember me.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce spui acolo? mici? [pofta] dimineata a fost soare acum iar e innorat. de azi lucrez 5 zile, vineri si sambata am liber. mai departe nu stiu. sambata apare planul pe luna urmatoare. azi n-am nici un chef de munca, mai ales ca e curatenie generala, la ora 19 inchidem si pana la 22 shmotru [xx(] nici macar nu stiu cu cine lucrez ( daca nu lucrez cu cine-mi place atunci mi se duce tot cheful [:D] ) ah.... ca tot vorbeam de baghete, mie-mi place tare mult cea cu usturoi, cu cirese si cu patrunjel.... [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...