Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata feteleeeee ...vad ca desii am intrat cu intarziere, cafeaua nu s-a dat p'aci...asa ca dragelor viniti la cafeee [cafea] !!! Mire,deci vreau sa zic ca ai reusit sa ma faci sa inghit in sec.Mama ce pofta mi-ai facut cu painica aia prajita cu cascaval si rosii ... hmmmm !!! Deci azi si eu imi fac, zis! ps: Il astept cu drag si cu umarul proaspat masat, pe iubitelu' nost' comun [;)] Miki scumpi si copilasii tai [:D] Cris si zici ca ai votat?! Cu cine,daca nu's prea indiscreta!? [:D] Io am avut un wk ocupat tare ... sambata ne-am plimbarit cu catelusa pe la parinti colegului meu de pat, iar duminica ne-am urcat in masina si am disparut in Ungaria la o noua sesiune de shopping. Deci mamicilor de catei, dati-mi un sfat va rog ca io nu mai pot ![batcap] A mea cea mica de 6 luni, continua sa faca in casa. Deci daca e usa deschisa, merge singura afara si se usureaza, in schimb daca ramane in casa ...se balacareste pe unde apuca.Io una nu mai suport, caci da'o in mama ei treaba, oricat de dragutica ai fi, al meu Po' la varsta ei nu indraznea defel sa ia pozitia de pipi in casa ,ca jar manca ... asta in schimb, asa a fost educata de stapanii ei anteriori. Pisu' in casa, ca na ... sterge "mama" ... apo' asa nu se mai poate! Sunt suparata pe ea foc! Deci mi-e teama ca asa o voi altoi la fundic o vreme, pana o voi vedea ca poarta frica si nu mai indrazneste sa ia pozitie,daramite sa si scape ceva pe gresie! [:(!][:(!][:(!] Ok, hai va pup ... ma intorc la munci ! [hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna !!!! Cam liniste pe aici!!! Menna, am votat asa cum au votat inca 75% !!![;)] In rest, va doresc o seara buna si LA MULTI ANI tuturor Elenelor si Constantinilor!!! [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello hello.. parca sa zic eu k n-avem nici o sarbatorita azi..dar..oricum La multi ani cui ii serbeaza azi ziua numelui! mennaaaaaaaaaa.....cine te-o masat ma rog? vine si la mine? [:D] cat despre painica..nu uita sa ii pui si usturoi [:D] aaa..si daca vrei reteta...tipa-ma. o vand ieftin [:D] [pup] io am fost pe la mama k e Elena..si am venit si acasa k tata e Ctin [:D] na.. m-am laudat destul sunt super obosita..asa k am sa fac un [dus] si ma bag in pat la [tv] si [nani] k maine..de la capat o seara minunata va doresc cristina, miki, pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza scurt si rapid ca am avut o noapte groaznica. am baut ceai de cozi de cirese sa mi se mai dezumfle picioarele, asa ca tot la 2 ore fuga la baie. plus durerea de masea ce m-a sacait toata noaptea. rezultat: azi-dimineata am avut o mica pata pe sange pe chilot. ma gandesc ca inca nu e cazul sa disper, dar o sa stau prin pat, si daca mai apare una cat de mica, dau fuga la spital. va pup [gravi] 21+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire,masaj nu mi-o facut nime'...io eventual! [batcap] Deci! Ieri am avut un show in casa cu buna'mea si cu sora'mea pe seama catelusei care face in casa cat timp sunt la lucru ... sora'mea avand biroul in curte cu ap in care stam, e iritata de pezenta micutei cand tb sa stearga dupa ea ...[xx(] Am ajuns ieri sa-mi culeg nervii de pe pereti ,mai sa nu o iau la pumni pe sor'mea,care urla ca o bezmetica sa o dau ca ea nu mai rezista ... insa cand vine vorba de scos si laudat la prieteni, e buna micuta si frumoasa, dar cand vine vb de ajutor,acum numai! pana mi se invata sa faca numai in parc, incepem crizele ...!!! Nu pot sa suport persoanele astea superficiale!!! Azi ma trezii de dimineata de la 6 sa ne plimbam p'afara ca sa se oboseasca,dar mi-a ramas pe poduletul din curte impreuna cu Po' ...nush ce vor face, dar sper ... sa nu imi urce tensiunea dinnou pe cand ajung acasa! Iertati-ma va rog daca v-am impuiat capul si voua cu off-urile mele... simt ca m-am mai linistit. Va tzuc pe toate, o zii usoara la voi . [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Vad ca e liniste pe-aici. Va astept cu o cafeluta. Menna, te inteleg. Stiu ce inseamna sa freci zilnic pe jos, de cateva ori pe zi[bang], doar am avut si eu catei. Era mai rau cand o scoteam pe cea mica afara si tot in casa facea[bang]. Si parca iti facea in ciuda, te vedea ca te pregatesti sa o scoti si pana sa iesi pe usa, gaseai balta.La mine a durat un an, un an si ceva pana am reusit sa o "educ". Dar nici in ziua de azi nu mai suport mirosul de Domestos[:D]. Oricum, rabdare si tutun iti doresc. Missy, ai grija. [pup] la toate fetele! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...