Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

in zona si eu....ieri umblat ca nebuna , imrepuna cu sotul prin oras, azi i-am facut bunicii mele o surpriza si am scos-o din oras, la Fieni , unde sta fratele dansei...[:D] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!! Eu inchid, eu deschid!!! Va poftesc la o cafelutza cu frisca. Eu azi stau acasa, cred ca voi mai face nitica ordine . Sotul lucreaza...[bang][bang] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello si eu in loc sa dorm mai mult...m-am trezit de la 7.30. si parca vad k miercuri trag de mine sa ma trezesc.. fetele astea lipsesc cu desavarsire...ce sa ne mai facem cu ele cristina, si eu as vrea sa fac putin curat azi..dar sa vedem daca imi pun planul in aplicare. sunt prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire (capitolul 24) si bine v-am gasit (cam tarziu, dar e bine si acum). Eu mi-s rac sensibilos, plangacios, si tare m-am intristat ca nu m-am regasit pe lista. dar mai am rabdare [:D] distractie placute de 1-ul de maine va pup [gravi] 18+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...