Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

sunt si eu prin zona. mai stau vreo 20 min si plec si eu acasa la mine. ce vreme nasoala in bucuresti. dar bine k s-a mai racorit. maine merg la un party - gratar. sper sa nu ploua. e ziua unui coleg si sta la curte. o minunatie. exceptind tantarii [:D] io-s cam cu fundu-n sus...de la vreme cred. dar reusesc sa mai si zambesc. va doresc o seara MINUNATA! cristinaaaaa...unde estiiiiii????????? miki, spor la treaba si sa ai o noapte cat mai usoara iulia va saluta si va pupa pe toate [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele mele io ma pregatesc sa merg la munca [bang] va doresc o seara frumoasa pupici ah... Mire salutari si pupicei Iuliei si distractie placuta maine la gratar. sper sa tina vremea cu voi. [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, merci de urari. pana la ce ora lucrezi in noaptea asta? sper sa fie o noapte cat mai linistita. io-s obosita. maine ajung tarziu..sambata ma trezesc devreme..si apoi noaptea ma duc la nunta. sa vedem daca rezist de oboseala. pupici si sv usor [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Ma tin de promisiune si in dimineata asta dau eu cafeaua. Ma stresseaza vremea asta. Astazii plecam si noi din Bucuresti, prima iesire de la concediul din vara trecuta. Si nu vreau sa ploua[bang][q], in loc sa stam afara, sa stam tot in casa[bang]? Mire, petrecere frumoasa. Multi [pup] si week-end placut va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] tare slaba miscarea pe la noi fetelor. posibil k iulia sa apara online azi. missy, tinem pumnii sa iasa bine si tu si bebelica sa fiti bine si sa ajungeti la capatul drumului fara alte probleme! miki, hai k mai e putin...trec si astea 2 nopti. io-s inca la birou. pe la 6 si ceva plec si eu acasa si apoi..la party [:D] eu ascult profm si ma distreaza. e radioul picilor azi...ma distreaza la culme apropo..azi ie ziua mia. ziua kupilului [bis] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...