Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

buna seara. sunt si eu putin prin zona. m-am saturat sa vin acasa. simt k nu se mai termina cu scandalul asta....nu mai pot...nu mai rezist [bang] sunt f obosita..am ajuns acasa si m-am apucat de sters praf si var k maine sa fie la fel peste tot..dar asta e ma retrag la [dus] [tv] si [nani] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele! Miki, LA MULTI ANI FERICITI! Vicki, saru-mana pt informatii! Ma iertati ca nu am mai dat zilele astea pe aici, darincerc sa-mi aduc casa cu fundu in jos. Dimineata trag cainii de mine sa ma ridic din pat. Azi urasc babele! A racnit una sub geamul meu (stau la parter) de credeti-ma, am inteles ce se petrece in sufletul unui criminal de ocazie! Cristina, nu imi lace ce aud, dar............ imi rasare o idee. E posibil sa ma insel eu! Moleseala, dureri de cap, hmmmmmmmmm, ceva greata la orizont? Is plecata cu sorcova, stiu, dar cine stie????????????????? Missy, cum te mai simti? Mire, gata gletul? Ma duc sa ingurgitez cafeaua de la Miki ca presimt o zi lungaaaaaaaaaaaaaaa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si de la mine!! Miki, LA MULTI ANI!!!!O casnicie minunata mai departe !!! July, inca nu, dar ne pregatim!!!Deocamdata am o anexita rebela care nu vrea sa imi treaca...[bang][bang] Anca , bine ai venit!!!Te asteptam mai des la noi.[grup] Mire, ai terminam cu zugravitul?? [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...