Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

Neata fetelor! Se pare ca am net in dimineata asta, asa ca va asteapta o cafeluta bunaaaaaaaaaaaaaaa, buna! Iertati-ma pentru absenta, dar cred ca v-a spus Mire( nu am avut cand sa citesc din urma, dar o fac eu cat de curand). Noi am fost la munte vacanta asta! A fost super fain, ne-am distrat, ne-am odihnit ( ma credeti in stare sa dorm pana la 11?). Acum ne-am intors la munca, sa dam piept cu problemele de zi cu zi! va pup fuguta si o sterg sa ma imbrac!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lume noua azi pe forum...[^] July, chiar ma gandeam la tine. Ma bucur ca te-ai odihnit. Cum te mai simti?? Sarcina cum decurge?? Cookie,[pup] Va doresc o seara buna tuturor; eu cred ca ma duc sa ma uit la[tv] [url="http://new.photos.yahoo.com/cris1313_2000/albums/"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello cum sunteti? parca se mai animeaza subiectu' nostru domle io dupa sv am fost sa ma intalnesc cu o prietena care mi-a facut bucuria de a-mi da invitatia la nunta peste 1 luna. ii confirmasem demult ca ma duc..dar acum hopa si invitatia [:D] asa k nu mai dau inapoi..ma distrez pe 2 iunie voi? ce invartiti? maine e ultima zi de munca. abia astept iar week end ul...am muncit 2 zile sapt asta..mai am una sunt prin zona daca mai apare cineva pe aici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin la cerere cu datele mele: d.n. 17.07, sot fecioara, fiica balanta si azi am aflat la eco ca se anunta tot fetita inca nu se stie daca fecioara sau balanta. desi nu promit ca o sa trec mai des pe aici (19 saptamani de sarcina, copil energic 4 ani, servici solicitant sunt scuze buna?) o data pe saptamana tot o sa-mi fac aparitia. promit [gravi] 19+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va urez noapte buna July bine ai venit acasa. Poze? Inca nu m-am obisnuit cu munca ( deh dupa concediu si vreme frumoasa). promit sa revin in forta ( duminica, miercuri si joi sunt libera [:D] ). Vise placute [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din cauza de lipsa acuta de somn..bantui nu va servesc cafeaua k nu e cazul pic de somn..dar nu pot sa adorm. am butonat telecomanda, m-am rasucit pe toate partile..degeaba [bang] [bang] as vrea decat sa pot dormi k maine am o zi grea... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Bine ai venit Missy!Pai sa zicem ca ai nitele scuze, da ce zici, de 2 ori pe saptamana? Si eu graviduta , 27 de saptamani, serviciu suprasolicitant( a se vedea ora la care scriu). Lipseste doar primul bebe de 4 ani, dar macar de 2 ori pe saptamana! OK? Cookie, Miki, se gasesc si poze. O sa o rog pe Mire sa le ataseze. Nu promit ca azi, in functie de cum are si ea timp! Mire, la ce ora scrii mama draga? Valeuuuuuuu,,,,,,,,,,,,, o sa fii zombi! Cristina si tu muncesti maine, nu? recuperam ziua de luni! Sarcina e bine, minunea e jucausa foc. Ieri dansa cazacioc. Ii place sa danseze ca mama-sii, da unde o fi invatat domle cazacioc? Angela pe unde mai bantuie? Va pup fetelor si o sterg la munca ca deja e tarziu!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, intru la raport si va urez weekend placut de pe acum ca pana luni nu o sa mai am cum sa intru pe net. july_g - ok, batem palma pe 2 intrari pe saptamana si poate si mai des, in functie de timp si de ce am de zis. azi as avea de zis ca sunt cam plangacioasa, dar nu vreau sa va transmit si voua starea mea, asa ca ma apuc rapid de treaba, poate imi trece. pupici [gravi] 19+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/f/fratila
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...