Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu am bagat a doua tura de haine la spalat, am fost cu catzelul afara, ma uitam la pozele de acasa.....si...n-am somn nici eu aaaaaa......am primit sms-uri de la prietene sa merg si eu la disco , dar n-am nici un chef sa ies. [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici eu n-am avut chef de nimik azi. am fost pleostita toata ziua. acum mi-e somn dar nu pot sa dorm..insa cred ca ma duc in pat sa mai butonez telecomanda. n-am mai fost la disco de..ani buni. n-ar strica. [:D] somnic usor miki si ne auzim maine. parca nu l-as rata pe mos ene [nani] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] ce faceti? azi e randul meu sa intru in starile caracteristice racilor ( zodie care nu mi se potriveste....chiar deloc). m-a cuprins un dor nebun de casa si nu stiu ce sa mai fac. sunt prin zona [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o [cafea] ???? m-am trezit pe la 9 si ceva dar am iar prb cu netul. de 3 zile am prb. asa mi s-a luat de ei..dar n-am alta varianta..decat...vestitul astral. ma cert cu ei de ieri [:D] plec la masa la mama..revin..daca am cu ce [:D] miki, barbatul mic il ai din romania sau era al sotului ? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, am scris in acelasi timp [:D] barbatul mic era programat sa stea la noi cateva zile. era al unei prietene care trebuia sa mearga cu serviciul in Spania si m-a rugat sa-l iau la noi vreo 3-5 zile. ne-am atasat foarte mult de el si de atunci a ramas la noi ( de 2 ani e la noi). a avut o viata tare grea , statea 15-16 ore singur acasa, mergea afara doar cand aveau stapanii chef [bang] si n-a cunoscut nici un catzel, ce sa mai zic de faptul ca n-a fost in viatza lui la medic si a mai avut un accident de mashina, iar acum stam ca pe ace pana ne spune doctora daca are tumora sau nu.are foarte multi prieteni si o prietena [:D]. ne iubeste tare mult si nici nu mai vrea sa-i vada pe vechii stapani, are o frica in el, de fiecare data cand ne intalnim cu ei ii vine s-o ia la fuga. Nasol problema asta cu netul. Multam de cafea [url="http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.pawlak/my_photos"]Miki[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, ce frumos ai vb de el [:D] dar tu de cat timp esti acolo? adika de cand locuiesti in DE e scumpic foc kupilul vostru adoptiv si ma bucur k in sfarsit are o familie care sa il iubeasca si rasfete. merg pe ideea k decat sa iei un animal sa-l chinui, sa-l tii inchis in casa..si altele..mai bine nu-l mai iei. in fine..fiecare face ce-l duce capu' EDIT: despre starea ta...sper sa-ti revii. eu inca nu-s vindecata complet. s-a instalat de 2 zile la mine. dar vineri am fost RAU RAU. incep sa imi revin [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...