Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia]

[pup]Fetelor nu merg pe principiul"mai rarut ca-i mai dragut" ci doar e o perioada mai agitata, mai nebuna (copil cu gradinita, sot cu licenta si eu cu interviuri pentru un nou job).In rest, e ok!

Voi, ce mai spuneti?Ce planuri aveti pentru 2008?id="purple">

 

Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen - bafta la gasit job bun, lejer si bine platit![:D]

eu azi am dat buzna la gradinita sa vb cu educatoarele lui stef, ca de cand s-a nascut pitica nu mai stiam nimik despre el...ce face la gradi.toate bune si frumoase, bineinteles, desi imi e greu sa cred ca e chiar asa.

pupici tuturor si sa auzim numai de bine.[pup]

 

gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, succes in gasirea jobului ideal pentru tine! Iar sotului mult succes cu licenta. Eu saptamana asta stau degeaba la servici. Saptamana viitoare avem anuntate niste cursuri, dar pana atunci bananai pe internet[:D] Restul tauroaicelor, sunteti bine? De Andreea_tx mai stie cineva ceva? N-am mai vazut-o demult pe forum! [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitz, de cand cu nametii ne-am impartit taskurile. Daca mai ajung dau semn.. chiar ieri am fost si ne-am jucat cu zapada, ne-am tras cu sania. Si de ce ma rog nu crezi c-ar fi asa cum ti s-a zis cu Stef?? [neand] Gabi?? cu-cu! Carmen bafta! Danelutza, Jenn.. ce mai ziceti? ce mai faceti? Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Multumesc de urari.Noi tauroaicele suntem ambitioase si cu siguranta nu ma voi lasa pana nu voi gasi un job mai bun[;)] Acum imi da de furca masina de spalat rufe si nu stiu ce sa-i fac.Daca nu isi revine, eu nu dau 4-5mil pe reparat, mai bine cumpar alta, ca si-asa are 5ani vechime. [dual]la toata gasca. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen - da-o de-a dura daca te enerveaza![:D] ruxandra - pai cum sa cred ca fi-miu e perfect???/doar e si el om si in primul rand copil...poate cresc un mic geniu si eu nu stiu...[?][cool] pupici multi. gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, dar nu prea ati fost active azi.Sunteti ok? Gabi, am reusit sa repar masina.Am lasat-o deschisa la programul 1 si dupa 5minute am auzit ca a inceput sa functioneze.Fericita [bis] am bagat rufele de ieri, ramase nespalate, in 2 ture pentru anu o suprasolicita.Dar acum ca stiu ca-i smechera[:D], am eu ac de cojocul ei[bruta] Urati-mi SUCCES ca de maine-s la dieta.Sper sa reusesc sa o tin ca e cam drastica. Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...