Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabitz alaptezi? si nu faci fatza? Intra pe la Alaptatul help line, ca te ajutam!!!

Lili e bine, dar mai e pe augmentin pana maine.

Ea avea 4 cute la fiecare piciorus in epoca grasimilor:) Acum are cam aceeasi grosime la picior, cat avea in urma cu 5 ani... e tare slabuta si inalta.

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

pozeid="red">

 

Totul despre alaptat!id="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Nu va speriati, nu m-am trezit asa devreme,abia de-acum urmeaza sa ma bag in pat.Am vrut mai intai sa [cit] ce-ati mai facut si sa va salut. Gabitz incearca sa storci cat mai mult timp laptic pentru Eliza.Eu i-am stors lui Edi timp de 4-5 luni si apoi am ramas fara[bang].Asta din cauza ca el nu a vrut sa suga singurel (au fost niste probleme la nastere si mi l-au dat dupa 11 zile, deci nu se mai punea problema de supt), pentru ca eu aveam foarte mult lapte[V] Gabi_K multa sanatate lui Lili[pup].Ultima data(prin octombrie) cand mi-a racit Edi, i-am dat tot Augmentin si de atunci,multumesc lui Dumnezeu, e bine. Noapte buna si [dual] pe obrajori la toata gasca! Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa pe fuga vreau sa subscriu la idee expusa de Gabitz.. bb2 e floare la ureche in comparatie cu primul.

 

 

Fetelor eu is pe picior de plecare.. poate mai apuc sa va salut si din departari albastre.

 

 

Pana atunci [recevere], sa fiti cuminti si sa ne auzim cu bine. [pup] pe toate [grup]

 

 

 

Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1) id="size1">id="navy">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...