Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor! Ruxandra drum bun! Carmen, asa sunt tauroaicele, se mai ciondanesc, dar se linistesc in general repede:) Lili e bine acum, insa mama e in prag de raceala... of, sper sa scape. Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://cards.webshots.com/invite/pickup/132151376FICi/album/559662607HquaFl"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"] Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]I'm alive! Sunt mai bine, dar inca astept sa fiu impacata de sot[xinpat]Din pacate e plecat la maica-sa la tara ca sa poata invata linistit pentru licenta si vine abia vineri[:(] Gabi K ai dreptate ca noi tauroaicele suntem mai fioroase [zz]Inainte eram eu cea care remedia situatia, dar de la o vreme astept ca sotul sa-si lase orgoliul deoparte si sa ma impace cu vorbe, nu cu un sms (cum a facut azi) Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitz am tras cu ochiul la pozele tale [il]Ce dulce e mogaldeata aia mica si m-a omorat cu privirea si fetisoara ei scumpa.Bineinteles ca m-am uitat si la Stef doctorel.Mi-am adus aminte de Edi al meu la serbare ca a fost tot dr.Doamne ce mandru mai era! Sa-ti traiasca si sa fiti sanatosi [pup] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...