Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]... [iepu]... am aparut cu urechi cu tot [:I] Va tuc, ma duc sa scot ploada la plimbare. Mai fetelor, io mai scriu la casnicute, nici la pitici nu mai scriu, ca parca mi-e rusine sa ma tot pling de durerile mele de miini [V]. Acum astept sa ma programeze la reumatolog sa vad daca nu cumva am osteoporoza [ups] Nu va mai povestesc, am cazut pe 15 decembrie de pe scara de la o inaltime de aproape doi metri si a fost rau de tot, acum degetele de la mina dreapta sint tot umflate si nu pot face aproape nimic, pentru ca nu le pot indoi [ups] Va pup dulce si va doresc o zi buna.
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danelutza iti doresc multa sanatate!Ai pe cineva sa te ajute?De unde iti vin ideile astea ca nu mai scrii ca ti e rusine sa te vaiti?Nu de asta suntem aici?Sa ne ascultam,incurajam si tot asa?Observati ca certurile le-am lasat deoparte[:D]Gabitz inteleapta a uitat si de spaga,toate s bune!Raceala mea se manifesta din plin,azi noapte nu am putut dormi.Sper ca la voi sa fie niste virusi mai putin hotariti...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Am vazut ca ati dat in urmarire generala pe forum fetele care lipsesc.Si cum eu sunt satula de politie si politisti[;)], incerc sa nu lipsesc la apel. Danelutza multa sanatate si nu-ti mai fa atatea griji.Suntem aici ca sa ne sfatuim si ajutam, daca cineva nu e de acord, nu vad de ce a mai intrat pe acest forum [pup] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Mai fetelor da' se poate?Inca putin si va gaseam pe pagina 3[neand]Eu sunt necajita si aveam nevoie de sprijinul vostru[q].Edica mi-a facut febra si i-am pus un spozitor, ca altceva nu aveam in casa (le-am lasat pe toate la mama[bang]).Dar am trimis sotul la farmacie, sper sa n-o cumpere toata[:D] Carmen E. si [copil]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...