Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

ASA CUM AM PROMIS DESCHID ALT CAPITOL ,SA AVETI UNDE SA VA BETI CAFELELE SI SA SCHIMBATI IMPRESII.REFERITOR LA DISCUTIA DE PE CAP.CELALALT , O MARE PARTE DIN FETELE DE ACOLO SUNT ACUM PE UN SUBIECT "MAMICI SI PITICI DIN PITESTI" ...CAM ASA CEVA,DAR EU N-AM INTRAT ACOLO CA ...MA SIMT IN PLUS ,DISCUTIILE SUNT INTRE MAMICI CU COPII MICI ...EU AM CAM DEPASIT FAZA...PUTIN![flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mathilda ,arunca cu cativa bulgari si pe la noi ,poate asa se trezesc si fetele din letargie. daca nu se rezolva...iti imprumut bata!!!nici eu nu prea am timp liber ,dar tot mai arunc cate un ochi sa vad ce mai spuneti ...si nu spuneti nimic![blabla][marinar][neand] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am aruncat un ochi,vad ca ati inceput sa aveti activitate...e bine.acum am treaba , apoi [:D]rebuie sa ma duc sa-mi satisfac a maaaare pla cere ...ma duc la stomatologie [cool]....o placere...apoi vin sa mai arunc un ochi si apoi trebuie sa arunc alt ochi pe niste cursuri ca maine am un examen si poimaine 2(ce-a fost in capul meu...nici eu nu stiu!!)mai dau cate o raita pe la voi sa nu va lasati pe tanjala ca va iau cu mine la dentist!!![:D][:D] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...