Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

filofteia, are cabinet pe str. exercitiu, pe langa scoala nr. 2, intr-un bloc. daca vrei iti dau PM nr lui de tel. are consultatii marti si joi, dupa-amiaza. _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyda si eu cand am venit 1 data aici tot cafeaua cu aroma de vanilie m-a surprins dar tb sa n-o bei cu zahar , ca daca m-ai adaugi si zahar e prea dulce. lavinia- iti vine sa-i mananci pe puiuti. si e m usor de strigat, nu?- adica zici gemenii si e ca la oferta 2 in 1.sunt super dragalasi. fetelor acuma tb sa ne dea elyda cafeaua de dimineata mereu ca e cu vanilie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
elyda si eu cand am venit 1 data aici tot cafeaua cu aroma de vanilie m-a surprins dar tb sa n-o bei cu zahar , ca daca m-ai adaugi si zahar e prea dulce. lavinia- iti vine sa-i mananci pe puiuti. si e m usor de strigat, nu?- adica zici gemenii si e ca la oferta 2 in 1.sunt super dragalasi. fetelor acuma tb sa ne dea elyda cafeaua de dimineata mereu ca e cu vanilie.
pai bine mai canadianco..am si eu o punga cu cafea straineasca si gata ...buluc !!!pai sa ne dai tu ca acolo creste cafeaua cu vanilie in boschetii de pe marginea drumului ...asa am auzit[:D]. stii tu ...boschetii aia pe langa care se plimba cainii cu covrigii insiropati in cozi...asa imi spun prietenii nostrii din vancouver cand vin in ro ca sa ne convinga sa emigram...asta mai mult cu sotul ca eu m-am nascut convinsa![canada][canada][canada][canada] acum...sa nu ziceti ca sunt fata rea va ofer cate o cafea vanilata ca sunteti fete "bune"!![:D][pegeam][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] P>S astazi am una din zilele alea in care nu ratez nicio ocazie sa bat campii...pentru mentinerea "siluietei"[ispita] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Dana, am venit sa-mi primesc cafeaua.[:D] Am reusit sa fac rost de camasa de costum national, asa ca am scapat de facut. [bis] Abia astept sa vad cum va fi maine la Euromall.
iar va tineti numai de "dicstractii" ??? gata cafeaua, sper sa-ti placa . dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele ! [flo] filofteia, sa incerc sa-ti explic unde e exact cabinetul: sper ca stii unde este Kaufland, da? cand iesi de la Kaufland faci la stanga, asta e str Exercitiu. mergi pana la prima intersectie cu semafor si acolo intorci ca sa ajungi pe sensul opus de mers; deci mergand acum tot pe str exercitiu, dar in directie SPRE Kaufland, sunt vreo 2 dughene pe dreapta si apoi cateva case, scoala nr 2 si apoi in blocul care urmeaza, la et 1, cabinetul dr buzatu. are o firma pusa si in scuarul din mijlocul str exercitiu. cred ca poti afla adresa exacta ori daca suni la telefon (ti-am trimis PM), ori cauta in harta aia care zici ca o ai Scoala nr 2, str exercitiu; este la 20 de metrii de scoala, n-ai cum sa ratezi! _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...