Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by filofteia
quote:
iar va tineti numai de "dicstractii" ??? gata cafeaua, sper sa-ti placa . dana
Asa cica...ca mai aflai ca pe langa serbarea de marti cica mai au si o petrecere joi. Bona nu aflase mai mult, dar trebuie s-o sun pe invatatoare ca la scoala vad ca nu mai ajung.
ei vezi ? din distractie in distractie ...nu ca altii la munca![biz][bang][V] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
daca nu ma insel(imi cer scuze n-am avut timp sa citesc din urma) cred ca ainia poate imi face si mie un calcul cat costa izolatia la casa ca acum am si masurile la ferestre. daca e asa, pot sa-ti trimit pe PM masurile? merci mult
Da, Mathilda, imi scrii suprafata care trebuie acoperita si-mi pun sotul sa-ti faca un calcul estimativ. Faci tu calculele astea matematice, da? Adica faci suprafata unui perete minus suprafata ferestrei sau a usii. Ce au spus meseriasii despre faptul ca polistirenul este deja pus? Fetelor, ce ningea aseara[*][*][*][*][*][*]!!!!!!!!! Am culcat gemeneii(ei la ora 9 seara sunt la nani) si am iesit cu Andrei afara[:D][:D] Am tras o bataie cu bulgari si facuram un om de zapada super!!!! Facu la ingerasi pe zapada, manca zapada .....ce gucurie pe fii-meu!!Au mai iesit si doua vecinute, doua fetite un pic mai mari decat al meu si ce s-au mai jucat!!! La 11 am intrat in casa!!! Era ud si-n chiloti!!! Azi am o zi plina! Plec la 10 si o sa ajung acasa diseara, pe la 7! Ma duc si ma si tund, predau un portofoliu la psihologia copilului cu dificultati si la cea a jocului, trec pe la sindicat si apoi iar cursuri de la 2 la 6! Da-i ultima zi de plecat de acasa. Saptamana viitoare nu mai plec la cursuri. Joi mai am serbare la Andrei si gata! Noi am facut bradul. Astia micii inca nu l-au dat jos[:D], mai "mangaie" cate un globulet dain cand in cand. Inca Teei i-a fost si frica de el cand l-a vazut ...abia a intrat in camera[:)]. Minunata cafeaua cu vanilie, fetele! Am auzit ca-s cu difetite arome, cu rom, cu ciocolata. Cred ca Mathilda stie mai multe[;)]. Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...