Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by filofteia
Dana multumim! [pup] E gata cafeaua?
mni-am facut dimineata un ness cu enspe lingurite de zahar si un kilogram de lapte ca sa-mi revin ca n-am dormit toata noaptea. si...l-am beut io...ca voi va-n imbolnaveati de diabet[:D]sunt grijulie cu voi...nu-i asa mathilda ?[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[cafea] neata... mai aveti cafea??? 1 super dulce, cu vanilie si lapte... ieri am facut si noi bradul... avem unul artificial, macar ma consolez ca este foarte des si mereu verde! adi nu vrea neam sa dea 70 de lei p-un brad care in 5 zile e uscat (la noi e fff cald in apartament); asa ca anul trecut l-am luat pe asta artficial, macar ma consolez ca il pot tine pana la Sf Ion [cool] ieri am fost la niste rude la stefanesti, s-au jucat copiii in zapada, s-au dat cu saniuta, ningea superb, ca in povesti! in rest, ne pregatim de serbari - tudor o are maine si cred ca dupa serbare nu il mai duc la camin, bogdan joi. ma intreb: oare vineri ii mai cheama la scoala??? Edit: nu-mi vine sa cred ca iar am uitat... [bang][bang][bang] LA MULTI ANI ! Emilia, pt minunea de baiat! _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Anamaria [dual] mutumim! Dana, Anamaria, voua va convine cafeaua dulce, ca sunteti slabeee. Io iau una fara zahar.[:D] Chiar, fac scoala vineri?
IO ??????????????????????SLABA ??????????????????????HA , HA , HA !!!!!!!!!!!!cine ti-a spus asa minciuni ??? spune-i ca-i creste nasul !!!!!nu sunt slaba desi am fost candva slabanoaga ca o uluca!!!!!!acum...sunt mai grasuta ...(dar nu mult ca sa nu cad in depresie )[ispita] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Originally posted by filofteia Mai Dana, tu nu ma stii pe mine...toate sunteti scandura pe lanaga mine. -------------------------------------------------------------------------------- auzi folofteia...schimba oglinda ca nu e buna...deformeaza...
Dana si intoarsa tot lata ma arata... asa ca ce s-o mai schimb!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Anamaria [dual] mutumim! Dana, Anamaria, voua va convine cafeaua dulce, ca sunteti slabeee. Io iau una fara zahar.[:D] Chiar, fac scoala vineri?
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ma faci sa rad, draga mea!!! am (doar) vreo 15 spre 20 kilograme in plus... dar aia nu, aia nu, cura de slabire , fitness, unde mai e bucuria mea??? mult zahar in cafea, ciocolata, tort si inghetata, plus inca muuuuulte bunatati! si trec cat de rar se poate prin fata oglinzii...[;)] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anamaria
quote:
Originally posted by filofteia
Anamaria [dual] mutumim! Dana, Anamaria, voua va convine cafeaua dulce, ca sunteti slabeee. Io iau una fara zahar.[:D] Chiar, fac scoala vineri?
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ma faci sa rad, draga mea!!! am (doar) vreo 15 spre 20 kilograme in plus... dar aia nu, aia nu, cura de slabire , fitness, unde mai e bucuria mea??? mult zahar in cafea, ciocolata, tort si inghetata, plus inca muuuuulte bunatati! si trec cat de rar se poate prin fata oglinzii...[;)] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
[cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][floare3][floare3][floare3][floare3][*][*][*][*][berica][cafea][ispita][ispita][yum][yum][yum][yum][papica][papica][papica][papica][papica][pahar][:X][:X][curat][curat][curat][vase][vase][vase][spala][spala][spala][ttv][ttv][vampa] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...