Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by anamaria quote: -------------------------------------------------------------------------------- Originally posted by filofteia Anamaria mutumim! Dana, Anamaria, voua va convine cafeaua dulce, ca sunteti slabeee. Io iau una fara zahar. Chiar, fac scoala vineri? -------------------------------------------------------------------------------- ma faci sa rad, draga mea!!! am (doar) vreo 15 spre 20 kilograme in plus...
15..20 kg in plus la ce...m-am luminat... asta este tot... care e baza.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti, fetelor, discutati despre kg in plus? Iaca, vin si eu cu o grasime pe burticaaaaaaaa.......si pe pulpeeeee.....si pe fund.....p'ici, pe colea, prin partile esentiale[:D].....Cred ca asta de pe burta nu se mai duce in vecii vecilor[:(]....fetelor, eu am tinut in burta gemenii care au avut amandoi 6,630kg! Radeau surorile de mine dupa ce am nascut ca poate mai am unul in burtica, pt ca aratam dupa ce am nascut ca si cum eram gravida in ultimele luni!!!! Of! Si acu mai vin si sarbatorile....ne mai cadorisim cu.....cateva kile in plus![:-)))][:-)))][:-)))] Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Lavinia, eu sper sa scap de niste kg in perioada asta. Ca a inceput lumea sa ma intrebe daca sunt insarcinata [bang] si eu n-am nici un gand. A mai ramas sa mi se ofere locul in autobuz.[:-)))]
in primul rand, incerc o descriere 'plastica': eu arat in mod obisnuit ca si cum peste vreo 2-3 luni urmeaza sa nasc... la termen! [:D] mai precis, am o inaltime 'rara' de numai 1,5m, si pe aceasta lungime totala am distribuite(nu chiar uniform[;)]) nici mai mult nici mai putin de vreo 60 - 62 de kile... NO COMMENT ... [^] (decat ca nu fac eforturi sa slabesc, nici nu ma simt prea depresiva din cauza asta - cu mici exceptii derulate rapid prin cabinele de proba [:D]) _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anamaria
quote:
Originally posted by filofteia
Lavinia, eu sper sa scap de niste kg in perioada asta. Ca a inceput lumea sa ma intrebe daca sunt insarcinata [bang] si eu n-am nici un gand. A mai ramas sa mi se ofere locul in autobuz.[:-)))]
in primul rand, incerc o descriere 'plastica': eu arat in mod obisnuit ca si cum peste vreo 2-3 luni urmeaza sa nasc... la termen! [:D] mai precis, am o inaltime 'rara' de numai 1,5m, si pe aceasta lungime totala am distribuite(nu chiar uniform[;)]) nici mai mult nici mai putin de vreo 60 - 62 de kile... NO COMMENT ... [^] (decat ca nu fac eforturi sa slabesc, nici nu ma simt prea depresiva din cauza asta - cu mici exceptii derulate rapid prin cabinele de proba [:D]) _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
[bis][bis][bis][bis][cool][cool][cool][cool]uite domnule o femeie care se comporta normal !!!!! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

filofteia, dar tu ce inaltime ai??? presupun ca nu ai fost atenta, desigur ca 62 de kg nu sunt multe pt o femeie mediu de inalta, dar eu am numai 1,5 m!!! pt inaltimea mea ar tb sa am undeva la 45- max 47 de kg, m-as multumi si cu 52-53, dar la 60 e nasol, crede-ma! de ex, cumnata mea are 1,73 m si are mai putine kg decat mine... de-asta zic ca nu doar cifra greutatii conteaza, ci si cum/ pe ce lungime sunt distribuite! in fine, ca sa raman in spiritul sarbatorilor cu multa mancare interzisa, azi ma ocup cu schitarea meniului pt petrecerea firmei de sfarsit de an: aperitive, salate, prajituri... [pofta] o zi buna tuturor! [flo] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
de ex, cumnata mea are 1,73 m si are mai putine kg decat mine... de-asta zic ca nu doar cifra greutatii conteaza, ci si cum/ pe ce lungime sunt distribuite!
Si soacramea are cu 10 kg mai putin ca mine [bang]la aceeasi inaltime (160). Dar propun sa nu mai discutam, macar sa trecem fericite de sarbatorile astea. Am avut serbare ieri si-a venit mosul, maine avem petrecere... il cred si eu pe fiimiu ca este frumos la scoala.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...