Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

noi am avut ieri serbare la gradi, la tudor. am fost super-ofticata pt ca asa parinti nesimtiti n-am mai vazut, frate! cand au avut priogramul cu dans, s-au ridicat in picioare majoritatea celor care au stat in primele randuri. ca atare, eu nu am vazut decat 1 manuta de-a lui tudor, pt maxim 10 secunde! [bang] nici sa-i fac poze nu am avut cum pt ca era prea departe de mine, taica-sau a filmat dar nu ma astept sa fie ceva de calitate din acelasi motiv... noroc cu bogdan (frate-sau[;)]) care s-a bagat cu tupeu in fata si a facut cateva poze super! [cool] in rest, el a fost un scumpic (cand reusesc sa le descarc, pun si poze), a spus poezioara frumos si a sta cuminte la locul lui. maine avem la bogdan; am facut rost azi de costum national de la gradi, soacra-mea s-a lasat convinsa si i-a improvizat un bici, asa ca e super-fericit... _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna , fetelor! Succes la serbari! Dana, cum ai trecut (emotional[:D]) peste tezele unice ???? Soru-mea a rezistat eroic[;)], baiatul ei a facut figura buna si la mate -9,20 si la geogra-9,90. La romana nu stiu, stiu doar ca a fost cam nasol.... Cunosc, Anamaria, cunosc......De aceea dau dau coate si ma bag exact....langa doamna.....Problema la noi la gradi e si spatiul, serbarile le tin in sala de clasa.....La mine la scoala avem un amfiteatru cu scena, cu cortina....Parca Dana zicea ca e din Trivale???? La sc. 13 ai terminat, Dana? Acolo, jos, unde se dadeau filme[:)] si unde se faceau repetitii cu corul au facut amfiteatrul[:)][:)]. Azi am si eu serbare la Andrei. O sa dau o fuga pe Banatului sa le cumpar la cupii cadouri (de la mosu[:)]). Lui Andrei stiu deja ce sa-i iau, ca i-a scris lui Mosu[:)], iar la astia micii ma axez pe jucarii, ca hainute au o gramada[:)]. Va pupic! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Eu cred ca baiatul Danei a trecut cu super note peste teze... Anamaria, felicitari lui Bogdan pentru fotografii.[cool] Lavinia, succes la serbare.
pai sa ma laud si eu ca am cu ce ma, am cu ce !!!!!!!!!!! matematica 9.50 geografie 10 romana 9.25 am baiat destept mai fetelor ...ca mama lui...ca sa ma laud si eu ca in ultima perioada toata lumea il lauda numai pe el. da' pe mama lui....niminea...parca ar fi facut de o bunica ! in privinta emotiilor , acum eu inca imi mai revin ,dar el n-are nicio treaba ,parca nici n-a avut examene !!acum incerc sa ma mai linistesc o perioada scurta , ca urmeaza o perioada luuuuuuuuuuuuunga plina cu enspe mii de examene la mine si mai am si necazul cu mama , nu stiu cum or sa fie sarbatorile pentru mine .[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ainia
Buna , fetelor! Succes la serbari! Dana, cum ai trecut (emotional[:D]) peste tezele unice ???? Soru-mea a rezistat eroic[;)], baiatul ei a facut figura buna si la mate -9,20 si la geogra-9,90. La romana nu stiu, stiu doar ca a fost cam nasol.... Cunosc, Anamaria, cunosc......De aceea dau dau coate si ma bag exact....langa doamna.....Problema la noi la gradi e si spatiul, serbarile le tin in sala de clasa.....La mine la scoala avem un amfiteatru cu scena, cu cortina....Parca Dana zicea ca e din Trivale???? La sc. 13 ai terminat, Dana? Acolo, jos, unde se dadeau filme[:)] si unde se faceau repetitii cu corul au facut amfiteatrul[:)][:)].Azi am si eu serbare la Andrei. O sa dau o fuga pe Banatului sa le cumpar la cupii cadouri (de la mosu[:)]). Lui Andrei stiu deja ce sa-i iau, ca i-a scris lui Mosu[:)], iar la astia micii ma axez pe jucarii, ca hainute au o gramada[:)]. Va pupic! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
am terminat la 12 dar sunt atatia ani de atunci ...ahaaaaaa...1986 si a fost ...naspa .(asa mi-au spus copii mei ca e cool sa vorbesti ca sa fi o mama bengoasa )[bang][bang] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
quote:
pai sa ma laud si eu ca am cu ce ma, am cu ce !!!!!!!!!!! matematica 9.50 geografie 10 romana 9.25 am baiat destept mai fetelor ...ca mama lui...
Bravo Dana [bis]. Si baiatul destept, dar si mama [cool]. Succes in continuare!
asta cu lauda de sine...lauda-ma gura ca-ti dau prajitura ! mi-au murit laudatorii si am zis ca daca tot n-am ce face...sa ma laud singura .[pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...