Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

of, chiar asa nu mai vor sa mai scrie argesencele deloc la topicul asta. noroc cu elyda - chiar si atunci cand are examene m baga cate o bata pe topic. filofteia - aici ninge si e un frig de faci pe tine. ma duc sa schimb garderoba total(caci auzisem ca e frig dar nu credeam ca va fi chiar asa- ieri a fost -30gr). in rest am cumaparat cadouri pt angajati si joi ma duc la shopping pt mine.va pup. a era sa uit cafeaua e fierbinte si va asteapta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
filofteia - aici ninge si e un frig de faci pe tine.
Mathilda eu vreau ninsoarea, fara frig.[:D] Abia astept (sper) sa ninga si la noi.
quote:
elyda, cum se deschide capitol nou? merci
Apesi pe butonul cu subiect nou si introduci un subiect si ce ai de spus.
quote:
aaaaa...nu...ca acum chiar ma supar!!!pai asta e activitate?ce faceti???credeam ca mai aflu si eu ceva noutati de la voi si cand colooooo....liniste!!! dana
Dana cam ce ai vrea sa stii? [:D] La mine la serviciu este o nebunie...se incheie lucrarile, ieri nu mai stiam de ce sa ma apuc mai intai. Acasa cand ajung fug cu Adi la canto sau engleza. Apoi mai facem o dictare. Noroc ca-i bun la matematica ca altfel nu stiu de unde aveam timp. La canto fac mai des ca au serbare la Euromall cu Palatul copiilor. Eu cam asta fac. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...