Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

LA MULTI ANI TUTUROR! Eu m-am distrat destul de bine p-aici, prin oras, maine mergem sa facem o partida de paintball in Trivale. Abia astept sa vad cum e. Sapt trecuta am avut tupeul sa ma dau in doua masinarii in Oraselul Copiilor. Am avut cele mai active sarbatori de pana acum (comparativ cu ce faceam inainte). Sper sa fie un an mai bun pt mine si familia mea si, bineinteles, pt voi. Eu vizitez acum mai putin forumul, ca a inceput barbatu' sa se cam ia de mine, ca stau toata ziua pe calculator.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor, mai rasfoiam pe forum si am vazut 2 subiecte super misto. unul despre cadouri aiurea si altul despre soacre. acuma daca le imbin pe amandoua eu am o soacra super care stie sa faca cadouri. hai ca va pup c-am plecat la nani ca s-a facut 1. cand ma trezesc sa gasesc capitol nou.[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
fetelor, mai rasfoiam pe forum si am vazut 2 subiecte super misto. unul despre cadouri aiurea si altul despre soacre. acuma daca le imbin pe amandoua eu am o soacra super care stie sa faca cadouri. hai ca va pup c-am plecat la nani ca s-a facut 1. cand ma trezesc sa gasesc capitol nou.[;)]
la ala despre soacre am scris si eu la inceputurile lui , ca nu m-au rabdat ...degetele..pe cel cu darurile neinspirate doar il citesc nu am scris niciodata cu toate ca as avea ce sa scriu , am primit de cateva ori niste cadouri...te doare capul.vad ca fetele au vacanta prelungita .[flo] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyda, m-am distrat copios cand am citit "imblanzirea scorpiei" in varianta ta (cea cu soacra). nu cred ca la fel de mult te-ai distrat si tu atunci. eu una n-as fi avut tupeul sa-i vb asa. norocul meu ca am o soacra de nota 10, cu mai multa minte decat mine uneori. sunt curioasa cum voi fi eu soacra, caci am un baietel. dar e micut si pana atunci mai este.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iula78
elyda, m-am distrat copios cand am citit "imblanzirea scorpiei" in varianta ta (cea cu soacra). nu cred ca la fel de mult te-ai distrat si tu atunci. eu una n-as fi avut tupeul sa-i vb asa. norocul meu ca am o soacra de nota 10, cu mai multa minte decat mine uneori. sunt curioasa cum voi fi eu soacra, caci am un baietel. dar e micut si pana atunci mai este.
atunci nu m-am distrat deloc. acum...da si sa stii ca eu chiar am reusit sa o imbalanzesc !!!acum sunt cea mai buna nora de pe lume ! ma suna sa ma intrebe ce mai fac daca trece prea mult timp fara sa vorbim. cred ca daca nu m-as fi calmat cat de cat atunci ,eram de mult la puscarie .nici nu avea cine sa-mi trimita chiftele cu prastia !![neand][neand] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele Ne-a rupt astazi cu o ninsoare in Pitesti. De nervi nici nu am iesit afara din casa. Maine la 8 plec la serv si cred ca o sa fac turturi. Maine se termina si cu sarbatorile de iarna asa ca sper sa va reluati obiceiul de a mai scrie si pe aici. Nu a fost nimeni in piata V Milea de rev, ca inainte sa plec la Deva auzisem ca e mare concert? Sau nu a mai avut loc?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...