Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

Slaba activitate mai fetelor, nu v-ati trezit? Multumesc Carmen, am sa incerc vineri sa ma duc pana acolo. Cel din Strand mi se pare foarte departe (iar mi-am promis ca-mi voi lua carnet [bang]), cam scump si gheata cam proasta. Oricum lui Adi i-a placut foarte tare si se descurca destul de bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by filofteia
Slaba activitate mai fetelor, nu v-ati trezit? Multumesc Carmen, am sa incerc vineri sa ma duc pana acolo. Cel din Strand mi se pare foarte departe (iar mi-am promis ca-mi voi lua carnet [bang]), cam scump si gheata cam proasta. Oricum lui Adi i-a placut foarte tare si se descurca destul de bine.
cam slabuta miscarea pe aici !inca nu ati terminat de petrecut / mai arunc din cand in cand cate un ochi si vad ca rar mai apare cate o fata de pe la noi sa mai posteze cate ceva ! trezirea !!!!!!!!!!!!nu mai are nimeni de povestit despre ce a facut in vacanta ?[help] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu prea s-a numit vacanta ca la noi a durat putin.Dar o sa avem vacanta in mai-iunie si apoi in sept. In vara va fi Europa si in sept ne ducem in Arizona si California. Cred ca fetele inca petrec. va servesc cu cafea si pt Elyda cu vanilie pup si mai treceti pe aici. pt cele care vin m tarziu va tin cafeaua in termos. pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mathilda, nu mai ai loc si pt familia mea in bagajele pt vara? Cred ca va fi super. Sa postezi niste poze din viitoarea vacanta. Pana atunci, sa ma laud eu nitel cu super revelionul meu fitos. L-am petrecut la Victoria, cu niste prieteni. Media de varsta cred ca a fost 50-60 ani, bineinteles ca erau si unii stafiditi mai rau. Da' sa vedeti ce s-au distrat babacii... Ai fi zis ca sunt de 30 ani. Meniul a fost super, nu va zic ce anume, ca salivati. Furculite si cutite multe...muzica buna... de toate. In prima ora am fost cam complexata, ca erau numai oameni cu bani p-acolo. Ne-am distrat, am avut si cu cine si de ce.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
iula, pt tine se gaseste 1 loc. acuma- unde e victoria?(presupun ca e 1 restaurant, hotel?) elyda- ce m faci? daca ddeschizi 1 nou capitol poate faci si o lista cu argesencele. fetelor nu mai spuneti nimic? sunteti super ocupate? cand aveti m liber m bagati o scriere si pe aici, va rog
imi cer scuze ca nu prea mai am timp sa intru mai des sa vad ce mai faceti.sunt intr-o perioada ffff aglomerata cu toate :mama, copii , casa , servici , proiecte , facutate unde intr-o saptamana incepe sesiunea. astazi am plans de obosita ,stresata ,suparata ...si de toate. maine deschid un capitol nou ,sa ne innoim si noi in 2008.poate maine imi mai revin ca acum sunt daramata de tot. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, eu te admir sincer. Nu stiu de unde mai gasesti energie pentru atatea. Si ca sa te stresez si eu [:D], mai ai cumva subiectele pe care le-a data baiatul tau cel mare la admitere la Zinca in clasa a V-a? Stiu ca a trecut ceva timp, stiu ca si noi mai avem ceva timp, dar ma bate gandul sa-l dau acolo din clasa a V-a si vreau sa fiu pregatita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Dana, eu te admir sincer. Nu stiu de unde mai gasesti energie pentru atatea. Si ca sa te stresez si eu [:D], mai ai cumva subiectele pe care le-a data baiatul tau cel mare la admitere la Zinca in clasa a V-a? Stiu ca a trecut ceva timp, stiu ca si noi mai avem ceva timp, dar ma bate gandul sa-l dau acolo din clasa a V-a si vreau sa fiu pregatita.
imi pare rau dar nu mai am niciun subiect de atunci, dar dupa cate imi aduc eu aminte nu au fost grele deloc.atentie ca la zinca este problema cu majoritatea profesorilor care fiind profesori de liceu , nu prea sunt capabili sa-si modeleze comportamentul conform varstei lor , dar acolo nu prea se vorbeste despre cadouri si alte prostii dintr-o scoala generala . sunt 2 clase de a V-a una care face franceza si una engleza.eu am fost multumita asa...in mare , au mai fost si unele probleme , dar nu-mi pare rau ca l-am dus acolo . in rest , cu privire la mine , cred ca faptul ca ma ingrop efectiv in munca dusa la extrem , este pentru mine un mod de a mai uita de toate necazurile cu mama , care m-au adus la capatul puterilor.[pup] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am deschis eu un nou volum al subiectului nostru... va astept [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114195"]aici:[/url] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...