Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

ieri am fost la munte... un pic mai sus de lacul vidraru, pe tarnsfagarasan. era un pic de zapada, copiii s-au jucat si s-au dat pe pantaloni [:D] ne-a inghetat nasul... si picioarele, dar ne-am simtit suuuper! azi dimineata a dus bogdan la scoala un set de globuri rosii (la oferta, 3 lei 12 globuri rosii) si vreo 3 siruri de beteala argintie. azi aveau un concurs organizat de SensiBlu, trebuia sa duca un desen cu tema 'cum ne ingrijim/ igiena, alimentatie, asa ceva... a pacalit-o pe socrella si i-a facut ea un desen, el l-a colorat... dar azi dim, de dragul globuletelor, a uitat sa si-l ia din masina! [:D] [pup] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
klara zice cand face pipi si caca. ca ii dau 1 biscuite dupa. buna solutia.
[:-)))] Mi-a placut asa de mult. Super fetita ta Mathilda. Anamaria ce bine de voi ca ati fost la munte. Noi suntem super aglomerati zilele astea. Joi au un fel de spectacol in Expoparc, ne-au chemat la ora 15 de la Palatul Copiilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!!!!intru putin pe aici sa vad ce faceti si vad ca faceti bine.vad ca mathilda isi ia job sa-i cumpere copilului biscuiti ca sunt in negocieri puternice,filoftea se tine de distractii, anamaria se reface dupa excursia la munte...numai eu ma dau cu capul de pereti ca nu mai stiu cum sa le impac pe toate si pe toti.[flo][pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, s-a facut 1 dimineata. am plecat la nani ca acusica imi da trezirea klara. aseara la 4 dimineata avea chef de joaca si ma striga mama pipi- ca stia ca vin imediat s- o iau. azi toata ziua mi-a zis mama pipi dar n-a facut vroia doar s-o duc la wc sa traga apa, se pare ca e noul ei hobby, ii place mult sa traga apa. hai ca va pup si ne vedem maine. elyda tu trimite biscuitii ca noi ii asteptam ceau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
fetelor, s-a facut 1 dimineata. am plecat la nani ca acusica imi da trezirea klara. aseara la 4 dimineata avea chef de joaca si ma striga mama pipi- ca stia ca vin imediat s- o iau. azi toata ziua mi-a zis mama pipi dar n-a facut vroia doar s-o duc la wc sa traga apa, se pare ca e noul ei hobby, ii place mult sa traga apa. hai ca va pup si ne vedem maine. elyda tu trimite biscuitii ca noi ii asteptam ceau
unde...n-am adrisant[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, eu l-as lasa macar prin vecini, dar barbatul meu este total impotriva, asa ca nu am nici o sansa. Si eu mergeam cand eram mica si as fi vrut macar asa, la cateva familii ca sa simta si el cum este, dar pierdem mereu in lupta cu tati. Noi avem spectacol la Mall pe 14 seara sau 15 dimineata, nu s-au hotarat inca cand ii baga pe cei mici. Vom vedea atunci si mall-ul si locul de joaca, inca nu am fost pe acolo deloc, iar Adi ne inebuneste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...