Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by elyda
fetelor voi nu va duceti cu copii la colindat?ca vreau sa veniti si pe la mine ...[pegeam] dana
Te colindam noi daca stateai mai aproape! Da' esti tari diapartiii....Cand ar fi deschis guritile si ti-ar fi cantat pe tri voci ai mei cupii.....[:-)))][:-)))][:-)))]si ce aglomeratie ti-am produce in usa casei.....[:D] Eu am chef de gluma azi!!!! Gata bunatatile de la Mosu? Eu o trimisei pe socrela la libraria Eminescu sa-mi ia Biblia pt copii sa i-o puna Mosu in cizme lui Andrei. Imi placu tare mult ideea, Emilia.[pup] Dulciuri gasim aci. Gratiela ma bucur ca sunteti bine. Sanatate lui Stefanut si cadouri multe si dorite de la Mosi!!! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Te colindam noi daca stateai mai aproape! Da' esti tari diapartiii....Cand ar fi deschis guritile si ti-ar fi cantat pe tri voci ai mei cupii.....si ce aglomeratie ti-am produce in usa casei..... Eu am chef de gluma azi!!!!
Pai Lavinia la voi este cor in toata regula.[:D] Am luat si noi cadoul de mos...stickul de 2 GB...asa voi avea si eu stickul inapoi [:D]. Iar de ziua lui, ca-i si Nicolae, ii reincarc telefonul. Si iata asa am imbinat utilul cu placutul.[:D] Mai ramane ziua de nastere si Mos Craciun. Lavinia ma bucur ca te-am inspirat. Eu ma gandisem sa-i iau de mos Craciun tot asa un atlas, ca am un copil mai deosebit, nu ii plac jucariile, ii place tehnica (asa se lauda el). El si-ar dori un GPS sau o camera de luat vederi, iar mosul n-are bani de asa ceva nici pentru el. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor ! [flo] azi am avut o zi mai usoara la scarbici... asa ca am bananait pe forum cam tot timpul (cu mici pauze de munca [:D]) acu' mi-am amintit de voi. ca eu intru de obicei pe subiecte active si acolo nu figureaza nene, sobiectu' asta! asa ca a trebuit sa intru special pe aici, pana-n pagina nr. 2, ca sa vad ce mai faceti... noi suntem sa zic binisor, desi al' mic a facut febra azi-noapte, cred ca a prins o mica raceala. in we am fost la munte, un pic mai sus de vidraru. era un pic de zapada, si copiii s-au dat pe funduri la vale. erau imbujorati si frumosi... nevoie mare!!! pt mos nik le-am luat niste pachete Milka (o punga in care e o cana si ceva dulciulete) si cate un joc mic de puzzle. am cumparat luni si cadourile copiilor de mos craciun: doi caini de plush imensi, daca ii pun unul langa altul ocupa toata canapeaua [:D] dupa ce am ajuns cu ei in casa, ne-am dat seama ca nu avem unde sa ii ascundem, asa ca i-a dus la socrii, ei au mai multe debarale... le-am mai luat 0- la insistentele lui tati [;)] si un joc din ala cu un volan, care se instaleaza la televizor. eu cred ca sunt prea mici pt asa ceva, si tati mi-a dat dreptate, da cica pana mai cresc cupii se joaca el...[^] ieri mi-am gasit si eu o bratara si un inel din Argint, sunt taaaare incanta de ele! tudor este la serbare ingeras, i-am cumparat aripi (cu pene albe) si coronita de ingeras. m-am gandit sa ii fac o rochie lunga si lalaie ca sa arate ca un ingeras de-adevaratelea. acuma sa ii cer parerea, sa nu ma trezesc ca nu se imbraca el in rochie?! _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ainia
quote:
Originally posted by elyda
fetelor voi nu va duceti cu copii la colindat?ca vreau sa veniti si pe la mine ...[pegeam] dana
Te colindam noi daca stateai mai aproape! Da' esti tari diapartiii....Cand ar fi deschis guritile si ti-ar fi cantat pe tri voci ai mei cupii.....[:-)))][:-)))][:-)))]si ce aglomeratie ti-am produce in usa casei.....[:D] Eu am chef de gluma azi!!!! Gata bunatatile de la Mosu? Eu o trimisei pe socrela la libraria Eminescu sa-mi ia Biblia pt copii sa i-o puna Mosu in cizme lui Andrei. Imi placu tare mult ideea, Emilia.[pup] Dulciuri gasim aci. Gratiela ma bucur ca sunteti bine. Sanatate lui Stefanut si cadouri multe si dorite de la Mosi!!! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
pai unde stai mama de zici ca eu stau departe???poate te razgandesti...si vii cu corul la colindat![pegeam][cor][cor][cor][pegeam] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, va salut. elyda noi nu putem sa te colindam,poate virtual. anamaria- ne bucuram ca m bagi 1 ochi si ne spui cum a fost week-end filofteia- dupa cadouri imi pare ca copii sunt marisori(nu ca ghemotocul meu pe care-l invat sa faca pipi si caca. cred ca pana la urma ii aduce mos nicolae pampers, mult pampers ca sa scap eu de nervi fetelor- vroiam sa va intreb ceva. cunoasteti 1 firma serioasa de termopan? adica calitativa? sa nu se abureasca etc.ainia- sapt viitoare am masurile la geam si te contactez pe PM apoi va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danutza, eu din Trivale is....daca stau bine sa ma gandesc, pai ne punem fundurile pe un celofan si sa te tii!!!! ne dam drumul pe deal si direct la tine ne oprim (in centru, nu? parca pe langa sc 5 zisesi). Numa sa ninga.....[:D][:D][:D] Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/PozeNoi02"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele Am reusit sa ajung in seara asta la mall cu pitica si a fost f frumos. Locul de joaca este ok dar indicat numai copiilor peste 3 ani. In seara asta m-au lasat si pe mine si pe pitica mea sa ne jucam. De colindat da buna idee, dar noi suntem prea mici si ne speriem cand mergem in vizita si este multa lume pe care nu o cunoaste. Sper sa trecem cat mai repede peste faza asta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen vad ca tu mergi mai des la mall...s-ar putea sa am niste musafiri mai pretentiosi si ma gandeam sa-i duc acolo....langa locul ala de joaca este si vreun restaurant?
quote:
filofteia- dupa cadouri imi pare ca copii sunt marisori
E unul Mathilda, baiat si face 7 ani pe 15 decembrie...dar nu prea ii plac jucariile "conventionale". Asa ca si de la buni a primit un ceas cu telecomanda, iar de la bona un alt ceas cu suport de birou. Are o pasiune pentru ceasuri [:D], cred ca avem cel putin 50. In ce priveste termopanul, noi am pus cu Send 92 si am fost multumiti. Am uitat sa va spun ca m-a sabotat bona... fara sa vrea bineinteles. Ii luasem lui Adi un joc gen Scrable pentru ziua lui sau Mos Craciun, iar ieri cand vin acasa, bona i-a luat si ea unul de Nicolae si ziua lui, nu mai asteptam ca deja ii luase ceasul de birou. Deocamdata jocul meu a ramas ascuns, dar iar sunt in pana de idei, mai ales ca am fost prin librarii si nu am gasit nici o carte pe sufletul meu. Nimic nimic???!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by filofteia
Carmen vad ca tu mergi mai des la mall...s-ar putea sa am niste musafiri mai pretentiosi si ma gandeam sa-i duc acolo....langa locul ala de joaca este si vreun restaurant?
quote:
filofteia- dupa cadouri imi pare ca copii sunt marisori
E unul Mathilda, baiat si face 7 ani pe 15 decembrie...dar nu prea ii plac jucariile "conventionale". Asa ca si de la buni a primit un ceas cu telecomanda, iar de la bona un alt ceas cu suport de birou. Are o pasiune pentru ceasuri [:D], cred ca avem cel putin 50. In ce priveste termopanul, noi am pus cu Send 92 si am fost multumiti. Am uitat sa va spun ca m-a sabotat bona... fara sa vrea bineinteles. Ii luasem lui Adi un joc gen Scrable pentru ziua lui sau Mos Craciun, iar ieri cand vin acasa, bona i-a luat si ea unul de Nicolae si ziua lui, nu mai asteptam ca deja ii luase ceasul de birou. Deocamdata jocul meu a ramas ascuns, dar iar sunt in pana de idei, mai ales ca am fost prin librarii si nu am gasit nici o carte pe sufletul meu. Nimic nimic???!!!
am vazut ca au primit carti f frumose la libraria de la casa cartii,mi s-au parut si interesante si frumos tiparite.am mai vazut carti bune si frumoase si la auchan ca si eu eram in pana de idei pentru baiatul meu cel mic,dar acolo i-am gasit niste atlase ff frumoase despre egipteni ca ii plac f mult.[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
am vazut ca au primit carti f frumose la libraria de la casa cartii,mi s-au parut si interesante si frumos tiparite.am mai vazut carti bune si frumoase si la auchan ca si eu eram in pana de idei pentru baiatul meu cel mic,dar acolo i-am gasit niste atlase ff frumoase despre egipteni ca ii plac f mult. dana
Am fost cam in toate, dar mi se par foarte scumpe fata de informatia continuta. Nu spun sunt frumoase de pica toate, dar informatia lasa de dorit. Pana la urma i-am luat un Atlas de la teora cu animale domestice.. ca astia au impartit atlasele... este 12 lei unul si bineinteles ca nu contine mare lucru, dar are cuvinte putine, scrise mari si noi tocmai invatam sa citim. [:D] Am mai comandat pe net la Humanitas un atlas de geografie, aproape 40 lei, sper sa merite si sa vina pana de craciun. Iar pentru mine mi-am comandat tot la Humanitas ultima carte cu Harry Potter [:D] ca sunt fan [cool] si este la reducere. O sa ma omoare barbata-miu ca dau atatia bani pe carti. [mariaj] Dar raul a fost facut, acum astept coletul.[8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...