Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ARGESENCE ,VOI UNDE SUNTETI?( 3)


Recommended Posts

of fetelor, i-am pus pampers klarei din nou. ca facea in continuare caca si pipi pe ea si nici macar dupa nu spunea. si am cumparat la biscuiti ieri din magazin ca se uitau toti de la casa la mine ca la.... oricum nici slabuta nu sunt. poate credeau ca-s pt mine deci nu vreau sa dezamagesc pe nimeni....asa ca o sa-i pap. sunt plina de nervi din cauza asta. apropos de carti- am cumparat si eu prin prim. niste cari cu povesti si multe desene dar nu m stiu pe unde le-am pus si ma dau cu capu de pereti, caci am vazut ca tare mult ii place klarei sa-i citesti.nu de alta dar nici cu vorbitu nu se omoara...(la fel ca pampersu- prea greu) iar barbatu-meu a zis- sa n-o fortam iar eu il ascult mereu. a zis zilele trecute ca, copii care vb m greu sunt m inteligenti. si l-am intrebat de unde stie. si mi-a zis: baietii in general vb m greu decat fetele si sunt m inteligenti,, s-a dovedit stiintific. si cand am auzit am inceput sa-i spun 2 bancuri cu dif intre barbati si femei si a ramas mut, n-a m zis nimic. cand voi fi intr-o stare m buna vi le zic si voua hai ca v-am inebunit cu ale mele. pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetele! [flo] buna cafeaua?! [alcool] eu am luat un pui de raceala de la fiu-meu al mic. ma doare gatul sa mor, nu alta!!! alte simptome nu am, decat ca din cauza gatului nu dorm bine noaptea, asa ca am o durere de cap si spate de zile maaari! ma imbarbatez singura, ca la pitic dupa vreo 2-3 zile de vaicareli i-a fost bine, asa ca sper ca maine sa ma pun pe picioare! cel mai rau ma 'doare' ca nu pot vorbi, si eu sunt o vorbareata...[:D] in we vreau sa merg si eu cu piticii la mall, sa vedem jucariile alea de care vorbeste tot targul... matilda - lasa fata linistita (cu pampersul)! si destinde-te si tu! cand va fi pregatita, o sa faca la olita! doar nu crezi ca se va duce la scoala cu pampersi... cat despre firma de termoplane, pot sa-ti recomand Clemans AL Glass, are sediu undeva pe langa subansamble auto (str. George Cosbuc) si lucreaza cu materiale si tehnologii de calitate. sunt insa scumpi, si foarte ocupati - daca vrei pt 2-3 geamuri la un apartament ma tem ca te refuza, pt o casa e alta treaba. _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu inseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

filofteia, anamaria- multumesc de informatii. elyda- ai disparut cu mosu? carmenpitt- cred ca locul de joaca e cea m mare atractie caci am inteles ca in magazine te duci ca intr-un muzeu- te uiti si pleci ca sunt f scumpe. abia astept la vara sa-l vizitez si eu ainia si tu ai disparut cu mosu? va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mathilda
filofteia, anamaria- multumesc de informatii. elyda- ai disparut cu mosu? carmenpitt- cred ca locul de joaca e cea m mare atractie caci am inteles ca in magazine te duci ca intr-un muzeu- te uiti si pleci ca sunt f scumpe. abia astept la vara sa-l vizitez si eu ainia si tu ai disparut cu mosu? va pup
sunt pe aici dar plec dimineata la 8 si vin sera la 9...cred ca o sa o iau razna de tot.mai arunc din cand in cand cate un ochi sa vad ce faceti.[pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...