Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by lgireada
Mda ... cred ca iese cu bataie azi, sincer. 2 tabere in acelasi oras? is impresionante fortele mobilizate aici, eu a trebuit sa ies din casa si nu a fost cea mai buna treaba, am facut cu taxi 30 min din tg cucu pana la gara.
ca sa nu mai zicem si de meciul din Copou, de la ora asta... M-am simtit ca la nebuni azi prin oras... Vorba ta, puteam sa jur ca se lasa cu bataie si eram convinsa ca geamurile de la Evenimentul de pe Stefan, vor participa intens la duel.[:-)))][:-)))][:-)))] Dar m-am si distrat mult de tot. Pana la urma, am inteles ca nu au fost cine stie ce incidente. Oricum, si mai inainte, era plin orasul de politisti si jandarmi... De mult nu am mai fost asa paziti...[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by GabrielaG
Hello, hello si eu dupa cateva zile obositoare, caci am avut musafiri de la Cluj si am reusit in sfarsit sa deschid un stand in Hala cu accesorii pentru carnaval. Asa ca va astept la etajul 1 la hala, langa cofetarie cu mascute, peruci, aripioare, trompete "limba soacrei", papuci de clown, seturi de tot felul, etc... Pentru copii Wk-endul acesta a fost super, ca s-au plimbat, au primit cadouri frumoase...si mie imi placea asa cand eram mica. Sunt franta de oboseala, dar daca treceti pe la Hala, va rog sa-mi spuneti impresii si cum se comporta fetele de la vanzare, daca erau acolo, etc...Multumesc, GAbriela si baietii[dual]
Bravo, Gabi! Sper sa iti mearga bine vanzarea! Dar vorba Danei, oare de ce credeam ca tu vei fi acolo tot timpul??? Oricum, sa inteleg ca ne pui pe noi sa spionam?[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ca sa mearga treaba bine tebuie sa cunosc si parerile sincere ale clientilor si sa vedem undeeste loc de imbunatatiri. Multumesc pt urari, sa dea Domnul sa mearga pentru ca am un stress maaaarrreeee...cat China (la fel ca si chiria de altfel). Pupici, Gabriela si baietii PS. Dana baietii mei vor sa vina pe la tine sa se mai joace, abia astept vacanta si eu si ei [flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Gabriela sa mearga treaba ca pe roate. Danna, unde lucrezi, daca se paote spune, deci o facusi si pe asta [bis], iti doresc putere sa le faci pe toate, esti de admirat. [pup]-ici la fete. Daria, calut cum are Danna la firma (e din plastic), am vazut in Siraj cam la vreo 600-700 mii. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Gabriela!!! Sa dea Dumnezeu sa mearga bine, bine.... Tinem pumnii si o sa trecem prin Hala sa vedem, sa cumparam, de ce nu. Bafta maxima!!! Darria, tatal meu i-a cumparat lui Stefan acum cativa ani un astfel de calut. O sa intreb de unde si iti spun. Oana [gravi] 29+ [baietel] si Stefan-Vladimir [testoasa] 4ani+ [url="http://community.webshots.com/user/ghinetz"]poze[/url] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aime, Oana si Ralu: multumesc frumos pt. raspunsuri [flo] [flo] [flo] In Siraj am vazut caluti din plastic la 1 mil(acum vreo luna) dar as fi vrut lemn, cred ca este mai rezistent. Pana la urma din Siraj o sa iau, din plastic. Uite ca la targul mestesugarilor nu m-am gandit, e o idee ft. buna dar il vreau acum [:)] E bine de retinut pt. jucariile din lemn, daca sunt. editare: daca are Dana la centru calut din plastic si se joaca multi copilasi inseamna ca este rezistent. O bila alba in favoarea celui din plastic [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ghinetz Adriana, m-am uitat ieri la pozele tale cu mancare. Felicitari! esti o gospodina desavarsita. Nici in visele mele cele mai frumoase nu cred ca pot ajunge asa o bucatareasa, cu atata imaginatie si drag de ceea ce face. Cred ca toate fetele care ti-au vazut pozele au visat sa fie candva la un festin organizat de tine. Dar...cine stie!!!Poate candva... (Ce zici, poate ne incuscrim, ca alta varianta nu am. Mai ales daca mosteneste Catalina talentul tau...[:D]) Stiti ce am ami observat: de cand cu atatea gravidute pe aici, nu mai serviti cafeaua pe forum. Dragele de voi...[pup][pup][pup]Nu vreti sa ne faceti pofta. Oana [gravi] 29+ [baietel] si Stefan-Vladimir [testoasa] 4ani+ [url="http://community.webshots.com/user/ghinetz"]poze[/url] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
MUltumesc frumos,esti o scumpica. DAca vrei incuscreala..stai la rand,te rog,Catalina are deja trei baieti pe lista ..[:D] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...