Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa fac fetelor ?cu el sau fara el ?


Recommended Posts

tocmai m-am despartit de iubitul meu acum oluna . am incercat sa trec si eu usor peste asta dar in mintea mea tot el apare . daca am nevoie de ajutor i-mi vine sa-l sun si chiar ofac de multe ori. mi-e drag asa cu bune cu rele. sexapelul tot cu el l-as face. si nu preae de acord . dati-mi un sfat. va rooog . adevarul este ca nu stiu daca-l mai vreau dar mi-e dor de el mereu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dar din ce cauza v-ati despartit? Ce fel de relatie aveati inainte?
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
[url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/"]prajituresc[/url] si [url="http://www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/"]bucataresc[/url]
Mrs. Perfect for more than 1 year
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

s-a intamplat ceva foarte interesant si am hotarat sa ma debarasez de el . chiar nu stiu de ce . si-l doresc insa destul de rar . el ma iubeste sunt sigura . mi-e greu sa trec peste asta mai ales ca stiu ca si el se chinuie . este un om f bun si m-a ajutat f mult . nu cred ca voi mai gasit un om cu calitatile lui. bineinteles ca are si defecte ca ........ de . cine nu are . dar nu stiu ce sa fac . sunt f nehotarata . dati-mi un sfat. oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saka, nu stiu ce varsta ai tu si ce fel de relatie ai avut cu el , nici cat timp a durat relatia dar vad ca ai mai mult argumente "pro" decat "contra" cand vorbesti despre el.Esti sigura ca nu vrei sa te impaci cu el? si, apropo, subscrieu si eu la ce au intrebat fetele mai sus: [:D] quote: -------------------------------------------------------------------------------- Initial creeata de saka sexapelul tot cu el l-as face. si nu preae de acord . *************************************************** ce ai vrut sa spui cu asta? Dorina si Denisa - terorista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...