Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa fac fetelor ?cu el sau fara el ?


Recommended Posts

Impaca-te rapid cu el pana nu isi da seama ca poate trai fara tine. Nu ai fost in stare sa enunti un motiv serios de despartire, pare o toana. Si nimeni nu se desparte ca partenerul si-a lipit soseta pe perete in timp ce se descalta(nu intreba[:D]). "Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saka Posted - 23/11/2007 : 17:14:14 -------------------------------------------------------------------------------- s-a intamplat ceva foarte interesant si am hotarat sa ma debarasez de el . chiar nu stiu de ce . si-l doresc insa destul de rar . el ma iubeste sunt sigura . poate ne spui si noua ce s-a intamplat asa de interesant de te-ai despartit de el, asa o sa vedem daca merita sau nu sa te impaci nu stii de ce s-a intamplat ceva interesant sau nu stii de ce te-ai despartit de el Kokiy[roker],mami de [iepu]Claudia (12dec.2001)si [copil]Razvan (8 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor . Va multumesc ca sunteti alaturi de mine si incercati sa-mi dati sfaturi . am sa incerc sa fiu f scurta . Am avut o relatie de cinci luni . A aparut la un momentdat una din fostele lui care-i tot trimitea mesaje pe tel . Eu stiam de ele pt ca mi le arata . Deci nu pot spune ca mi-a ascuns ceva . Intalnire cu ea , nu se pune problema pt ca era ziua , noaptea cu mine si n-avea cum . El statea la mine cu toate ca locuia singur dar s-a mutat la mine . Am picat de comun acord . Nemaifiind sigura de mine am ales sa-i spun sa plece fara sa motivez de ce . El cuminte fiind si-a facut bagajul si dus a fost . Eu de atunci il visez noaptea si plang cand sunt singura . Ne intalnim odata sau de 2 ori pe saptamana . Sex ? Da Cred ca , XIO are dreptate . Il strigam doar atunci cand simteam nevoia de sex .Si o mai fac si acum . El nu prea e deacord cu asta . asa simt eu . ma iubeste sunt convinsa si cred ca ar vrea sa ne impacam dar nu sunt eu sigura daca mai pot sa fac asta ca si el sa fie multumit . Il iubesc si eu intr-ul fel dar nu cred ca este ceea ce ar avea el nevoie . cred ca este nedrept ceea ce fac si nu merita asta , dar nu stiu ce se intampla cu mine . Apropo eu 25 si el 37 . dati-mi un sfat . cum ar fi mai bine dupa parerea voastra ? multumesc . oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce ti-a aratat mesajele de la fosta inseamna ca nu iti ascunde nimic si ca fosta este de domeniul trecutului ptr el, ea mai incearca ce sa faca saraca. Sa isi schimbe nr de tel si daca era asa de bun nu il lasa sa scape, oricum diferenta de varsta nu conteaza asa de mult atata timp cat va intelegeti. AURA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si ce vina are el saracu ca primea mesaje de la fosta? Nu te-a mintit, ti le-a aratat, nu s-a dus dupa ea. S-a mutat baiatul cu tine, nu a facut scandal cand l-ai dat afara. Si spui ca te mai si iubeste. Deci, nu vad de ce nu va impacati? In situatia actuala nici unul dintre voi nu sunteti fericiti. Sfatul meu: go for it! (pana nu vine fosta sa ti-l ia de tot [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor . Da maria doar intr-ul fel il iubesc . chiar daca merita mai mult. Dar imi lipseste mereu . Il caut noaptea in pat . Imi vine sa-l sun mereu . Stiu ce fel de om este . ........nu prea l-as lasa . ma apasa situatia asta . Ai dreptate Kya . Nu m-a mintit. sunt sigura de asta. Si am inteles ca il cauta zi de zi fosta . acum ma doare si mai mult . Clover - n-au fost 2 . Poate au fost 20 . dar le-am vazut pe toate . si la unele chiar eu i-am raspuns. dar in numele lui . DA sigur am 25 anisiap . dar la ce bun uneori ...... nu-i asa ? si parca s-a mai racit relatia intre noi . imi doresc sa pot trece mult mai usor peste asta . ....... poate cu ajutorul vostru . va multumesc din suflet . va pup .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...