Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa fac fetelor ?cu el sau fara el ?


Recommended Posts

Draga Saka, se pare ca ai invatat ceva din toate astea, si anume ca in viata nu trebuie sa iei decizii de moment , "la nervi" cum suntem tentati sa facem de cele mai multe ori.Sper sa iasa asa cum doresti tu si sa va fie bine (impreuna sau separat, pt ca trebuie sa iei si asta in calcul).Oricum, sper sa ne dai vesti bune curand. Multa bafta si mai ales rabdare!!! Dorina si pitica terorista (Denisa )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by saka
FETELOR ! Sunt fericita ! Iubitul meu vine la mine . Ma vrea ! Am vorbit 5 min la tel si mi-a spus ca ii e dor de mine si ca vrea sa ma vada . Sunt extrem de fericita . Cred ca mi-am facut ordine-n suflet ca am spus asta . Adevarul ca azi m-am gandit toata ziua la problema asta si ...............uite . Nu stiu daca am reactionat bine dar am acceptat sa vina la mine cu o floare si o inghetata . Sper sa fie o alegere buna . Cum am mai spus , este un om cu calitati rare . ( din ce am mai cunoscut pana mai ieri ) Sper ca maine sa va pot spune ca ne-am impacat . Imi doresc asta din tot sufletul . VA IUBESC . oana.
Saka...esti mortala! Pina si eu m-as intoarce la tine, dar numa cu inghetata..apropos a fost alegerea buna? Adica de vanilie de ciocolata sau de zmeura? Eu tocmai voiam sa iti propun sa iti ieie un vibrator..face casa buna cu inghetata (dar in cazul asta ar trebui sa ti-o cumperi singura) Si eu ye iubesc pe tine Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raspuns la Dorinutza75 . DA . sa fiu sincera mi-a prins bine discutia cu voi . Si ..... uite ca am facut ceva . Deocamdata doar o sansa , dar sper sa fie ceva bun pana la urma . Cu rabdarea si cu cateva discutii am ajuns la o intelegere . Totusi as prefera sa fiu cu el decat separati . Si sunt convinsa ca si el isi doreste asta . Johnson - NU rade de mine . :) nu cred ca ai fi fericit sa treci prin ce trec eu . sau poate nu esti la curent cu ce ar trebui . Cat despre inghetata ...........as baga si 10 pe zi . Iar cu vibratorul ... inca nu e cazul . Dar ma mai gandesc :))) multumesc oricum de idee :) Se pare ca merge spre bine toata povestea . Promit sa va tin la curent. Va iubesc . oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor dar sexappeal-ul nu inseamna sex adik actul in sine.Gresesc eu...cred ca de multe ori ati citit nenumarate reviste si ati vazut pe acolo teste gen:"Ce fel de sexappeal ai"?Adik cat de atragatoare,sarmanta,cuceritoare esti...nu e vorba de sex. Draga Saka sexappeal-ul nu inseamna sex si el nu e de acord.Cu ce sa nu fie el de acord in sexappea-ul tau? Irina [mamica]lui [copil] Pierre-Sebastien ( 05.06.2007 ora 9:45) [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=1c2fc1fae729596c5d1d9f&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]montaj sebastien[/url][tv](a crescut Sebastien) [url="www.totsites.com/tot/babysebastien"]paginuta colorata[/url] [url="http://community.webshots.com/user/rhoneea?vhost=community"]pozici sebastien[/url][foto] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=103365"]nasterea cu noroc a lui pierre-sebastien[/url] [url="http://b1.lilypie.com/jbh6p3.png"]varsta Sebastien[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/560909097xfgUnP"]botez Sebastien[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adica el vrea totul sau nimic . Cam despre asta este vorba . Doar v-am spus de la bun inceput ca el ma iubeste . Lucru de care eu sunt convinsa . La capitolul SEX ................ suntem undeva pe la mijloc . Nici prea prea .......si nici foarte foarte . Adica ............. sa zicem ca ne-am obisnuit si ne complacem. Ca sa fiu sincera nu pot spune mai mult legat de asta . Important este ca ne potrivim atunci cand mie-mi arde . La fel cand si el vrea asta . prin alte cuvinte , raspund la ................. atunci cand el ma vrea :) Si .......bineintales si invers . deci .........ideea ete ca o inghetata e bine venita orcand si la orice ora :) Bineinteles insotita de iubitul meu . :) Va pup si va iubesc . Oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by saka
Adica el vrea totul sau nimic . Cam despre asta este vorba . Doar v-am spus de la bun inceput ca el ma iubeste . Lucru de care eu sunt convinsa . La capitolul SEX ................ suntem undeva pe la mijloc . Nici prea prea .......si nici foarte foarte . Adica ............. sa zicem ca ne-am obisnuit si ne complacem. Ca sa fiu sincera nu pot spune mai mult legat de asta . Important este ca ne potrivim atunci cand mie-mi arde . La fel cand si el vrea asta . prin alte cuvinte , raspund la ................. atunci cand el ma vrea :) Si .......bineintales si invers . deci .........ideea ete ca o inghetata e bine venita orcand si la orice ora :) Bineinteles insotita de iubitul meu . :) Va pup si va iubesc . Oana .
Draga Saka, [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))], scuze, dar chiar daca te superi pe mine, tot voi spune ce gandesc .Daca nu-i nici "prea prea............si nici foarte foarte" cum spui tu in mesaj, la ce Dumnezeu iti mai pierzi timpul?Va veni o vreme cand vei realiza cat timp pretios ai pierdut asteptand dupa "nici prea prea............si nici foarte foarte" , cand puteai sa intalnesti un barbat cu care sa te intelegi dtpdv. Dorina si Denisa (27.11.1997) *************************************************** Ceea ce nu ne omoara, ne face mai puternici. ( Friedrich Nietzsche )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Dorinutza75 dar daca l-ai cunoaste ........ n-ai mai spune asta . Sa stii ca m-am gandit si la asta dar .....cred ca cel mai bine pt mine ar fi sa raman cu el . Toata lumea care-l cunoaste cu adevarat imi spune ca am dreptate . Chiar crezi ca e posibil sa-mi gasesc pe cineva care sa fie perfect ? Din ce am cunoscut pana acum ...........numai barbati care habar n-au pe ce lume traiesc . Acest om are un statut in viata asta . Lucru care pe mine ma intereseaza si mai mult , are grija de mine cat nu se poate spune . Sunt convinsa ca ma iubeste mai mult pe mine decat pe el . Si cred ca s-a gandit si el sa ne impacam . Cred totusi ca va fi bine . Va multumesc oricum pentru sfaturi . Mi-au prins bine . Va pup . Oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

julia_popadiuc De ce spui asta ? de ce a avut noroc ? Pt. ca a fost alegerea mea . Si vreai sa va spun ca merge bine relatia . Merge mai bine decat inainte . Ma simt mai in siguranta si sunt fericita langa el . Doar ca ne mai aducem aminte ce am facut si mai povestim uneori despre ce am facut si radem amandoi . Il iubesc . Acum chiar simt ca-l iubesc si nu mai w ca inainte . CREDETI-MA ! Va multumesc ca ati fost alaturi de mine . Va pup si va promit ca va tin la curent . Oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna fetelor Asa cum am promis , vreau sa va spun ca acum chiar mi-e bine . M-am impacat cu iubitul meu si ne intelegem minunat . Am trecut peste asta amandoi destul de usor. Eram eu panicata si speriata probabil ca-l voi pierde dar el m-a inteles . Si asta pt ca ma iubeste mai mult decat credeam eu . Foarte mult ma bucur ca l-am gasit . Probabil prin Februarie ne vom logodi . Va multumesc tuturor care mi-ati fost alaturi . Am sa mai revin . Va pup . Oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...