Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum sa fac fetelor ?cu el sau fara el ?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 49
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hai mai sybille nu fi lea, lasa fata sa se bucule impleuna cu noi! uite si o poveste "din dragoste, bre" cu hapiend. Un An Nou fericit saka, neaparat sa ne mai tii la curent, da? vrem sa stim ce inghetata va place, cand vii in bucuresti, ce fel de inel de logodna o sa primesti, pe unde o sa va plimbati... si poze!!! neaparat poze!!![;)] b
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna fetelor . Ma bucur ca ati fost alaturi de mine si va multumesc . Este la fel de bine . Ma bucur ca m-am trezit din acea gelozie tampita si as vrea sa fie un exemplu ptr toata lumea . Acum sunt nespus de fericita si sper sa fiu toata viata . L-am ales pe el si cum v-am mai spus , in viitorul apropiat urmeaza sa ne logodim . Probabil chiar in Februarie . Eram atat de confuza in tot ce se intampla intre noi . Chiar si asta pot spune ca nu l-am iubit. Doar ca este un om atat de bun si de usor de iubit , un om care nu-i place cearta , calm ........cu calitati rare . Foarte sincer va spun . Ma bucur nespus de mult ca m-am trezit la timp si la fel de mult ma bucur ca m-am sfatuit si cu voi . Mi-ati fost de mare ajutor . Va multumesc f mult si va pup pe toti . Am sa mai revin . Oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Buna fetelor. Am revenit dupa o pauza si va spun ca e superba viata mea . Stau si-mi aduc aminte cate discutii aprinse si cate situatii de tensiune a fost intre noi si acum viata mea s-a schimbat nespus de mult dupa ce ne-am impacat . Ma bucur f mult ca m-am luminat si m-am impacat cu el . Este mult mai mare decat mine si este f bun cu mine . Acum ne iubim . Chiar nespus de mult . Si nu mai avem discutii de nici un fel . Imediat dupa ce ne-am impacat am avut iar o stare aiurea dar m-am gandit ce am de pierdut daca nu am grija de el . urmeaza sa ne logodim apoi si o casatorie . Mergem intr-un mic concediu in Croatia dupa care urmeaza sa ne logodim . Va pup pe toti . Oana .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
saka ti-am citit povestea si ma bucur f mult . Trec si eu acum printr-o perioada similara . Diferenta este ca au am tot dat sanse si ..... nu prea mi-au fost de folos . El ma insela mereu . In schimb stiu ca ma iubeste si eu la fel . Problema mai mare este ca de 2 zile nu mai am stare . Simt ca trebuis sa iau llegatura cu el si nu stiu cum sa fac sa nu simta ca nu mai pot fara el . dar defapt ........asa este . CHIAR NU MAI POT ! Si simt ca innebunesc . CE SA FAC ? CUM SA FAC ? AJUTATI-MA VA ROG !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...