Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce sa fac sa-i recastig increderea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by giany411
mmmaaammmaaa Doamnnee in ce m-am bagat. Am cerut si eu o povta, un indemn...si tot ce aud...e numai repros.Imi fi dorit sa cer ajutorul la niste barbati. Dar poate e mai bine asa...da...clar e mai bine.
pai vezi [:D]....yo iti zic...ai fost fraier ca ai luat 2 fete dupa strada in zile diferite...daca le luai in acelasi timp era doar 1 pacat....acum ai 2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by giany411 dar poate nu am facut-o si totul a fost doar un plan elaborat prin care sa-i dau un ultim test, cum am mai facut si pana acum, inainte sa o cer in casatorie?!sa vad dak ma iubeste cu adevarat din tot sufletul...si nu e innabusita de idei preconcepute de genul : "Daca ma insala cum a inselat mama pe tata, dar s-au impacat, il omor cu mana mea!" La asta nu s-a gandit nimeni nu? ea credti k s-a gandit? gandeste in momentele astea? daca.....? Multumesc din suflet pt raspunsurile de pana acum.
daaa, ditamai elaborarea sa platesti niste prostituate. acum o intorci ca la ploiesti. pana acum ai fi vrut sa-i rupi picioarele aleia care i-a spus ca ai inselat-o, acu cica ai planuit toata treaba. dar ceva frumos nu puteai planui, daca zici ca e asa o fata deosebita si iti era dedicata cu totul? de ce a trebuit sa ii calci in picioare iubirea? te miri de ce ar fi preferat sa fi avut o relatie dubla mai degraba? pai o relatie ar fi aratat ca esti om, imperfect, dar om; pe cand banii dati unei femei sa te satisfaca demonstreaza perfect ce crezi tu cu adevarat despre femeie. [:D] ************ mami de Sonia Marie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by giany411
mmmaaammmaaa Doamnnee in ce m-am bagat. Am cerut si eu o povta, un indemn...si tot ce aud...e numai repros.Imi fi dorit sa cer ajutorul la niste barbati. Dar poate e mai bine asa...da...clar e mai bine.
pai vezi [:D]....yo iti zic...ai fost fraier ca ai luat 2 fete dupa strada in zile diferite...daca le luai in acelasi timp era doar 1 pacat....acum ai 2
[:-)))][:-)))][:-)))] Giany dragule de iertat doar ea poate sa o faca. Noi aici iti spunem realitatea in fata vazuta de noi ca si femei. Nu cred ca asteptai sa te aplaude cineva pentru fapta ta. Si da, daca sotul ma inseala cu una agatata in discoteca mai e cum mai e, dar daca a ajuns sa plateasca pentru asta, pentru mine e de ultima speta si mi-ar fi scarba de el. Probabil si prietena ta cand se uita la tine simte la fel de aceea ti-a zis ca e suparata pe faptul ca e vb de prostituate. Luna [gravi]25 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by giany411
Am eu impresia ca ORGOLIUL este egal cu o p#259;rere foarte bun#259;, adesea exagerat#259; #351;i nejustificat#259;, despre sine însu#351;i, despre valoarea #351;i importan#355;a sa social#259;; îngâmfare, vanitate, suficien#355;#259;, trufie. Eu sufar de DISPERARE si INDIGNARE la un loc. totul din PROSTIE(eu cred ca...prostu se desteapta, dar frumosu nu devine mai frumos) Nu cred ca stiu nici eu ce e in subconstientul meu. Adevarul ADEVARAT ESTE CA REGRET ENORM fapta. Sufar. Si sufar si mai mult cand va aud. Asa imi trebuie. E pedeapsa cea dreapta pt mine. Daca sunt pedepsit nu sunt si oare iertat. Asa e omenesc...?!?
gyani, tu esti invidios pe fata aia ca are demnitate, vad...deci tu crezi ca ea are o parere prea buna despre sine si tu ai vrut sa o pui la locul ei si sa-i arati cat valoreaza: cam cat doua prostituate. de pedepsit te-ai pedepsit singur, ea nu are nici o obligatie sa te ierte. mai ales ca nu meriti. lasa fata in pace si vezi-ti de drumul tau. tu regreti ca nu ai putut s-o umilesti si mai mult, convingand-o sa te ierte. nici acum nu esti constient de ce ai facut, asa un mizilic ti se pare, vad...hm. pari tare nervos si ambitionat sa o faci sa te ierte si tare mi-e teama ca dupa aia ai de gand sa o umilesti si mai tare pentru tupeul de a te tine pe la usi acuma, din "orgoliu" cum zici tu.... ************ mami de Sonia Marie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaa...inteleg acum faza cu prostituatele...nu am inteles-o pt k nu mi-a explicat si mi se parea aiurea, dar acum inteleg.Asta este. Planuri sa stiti ca am facut intotdeauna...unele minuntae, si nu putine la numar, si alea tot pe minciuni erau facute...pt k vroiam sa fie surprize...pe ea o doare pana la urma cel mai tare k am mintit-o...de restu mai putin o mai intereseaza...asta e cel mai rau pt ea. Multumesc oricum pt parerile sincere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by giany411 Adevarul ADEVARAT ESTE CA REGRET ENORM fapta.
Dupa ce-ti trec regretele treci si tu pe doctor ca de la fetele de pe centura poti sa iei cele mai diverse dihanii. fara gluma! Dincolo de orgolii, suferinte, demnitaturi si dureri mergeti la doctor! Faptul ca fata nu te mai vrea este cel mai mic rau care ti se poate intampla, medical vorbind. [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de fapt nu inteleg faza cu prostituatele....tot om sunt si daca, corpul meu trebuei sa aibe niste efecte chimice...asta nu combate faptul ca o iubesc. Si faza ca dak as fi agatat pe una la discoteca mi se pare ca ar fi fost mai mitocanie, cum naiba, sa o agat pe una si ei sa-i spun ce mult o iubesc...dar totusi ma indragostesc de alta.Hai k-mi vine rau.Nu stiu ce sa mai cred. Gata vreau sa inchid acest forum.Multumesc foarte mult pt depresia accentuata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...