Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce sa fac sa-i recastig increderea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Giany sa "agati" una in discoteca nu presupune neaparat sa ii spui ca o iubesti. Asa asa ca fapt divers insa nu iti dau eu lectii acum de agatat. In concluzie rau ca ai inselat si mai rau ca ai facut-o cu prostituate. Si te rugam noi lasa-ne forumul in pace si nu-l inchide promitem ca nu te mai suparam.[alcool] Luna [gravi]25 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe... Si zi, i-ai dat un test?! Bestiala faza asta... Hai, nu te supara, ca suntem intre prieteni. Un test de anduranta? Ce ai testat? Nu e urma de aroganta in intrebarea mea. Oamenii sunt fascinanti. Te rog raspunde-mi. De orgoliu...Giany, prietene, orgoliul e dovada de prostie. Orgoliul e un mare gol cu pretentii. Cred ca nu identifici bine problema prietenei tale. Dupa cum ``o impresie prea buna despre sine`` inseamna de fapt un complex(o impresie proasta despre sine)- asta ar putea sa-ti foloseasca sa stii-. ``Corpul tau trebue sa aibe niste efecte chimice``...corect...si sanatos. Efectele chimice cred ca se puteau decela la fata aia imediat dupa ce s-a consumat fapta... ``asta nu combate faptul ca o iubesc``... Nu, efectele chimice ale corpului tau nu dezbat/combat nimic. Confirma ca traiesti. Daca vrei sa zici ca nu-ti poti stapani instinctele/libidoul urias :)... asta e alta chestie... Nu abordez subiectul asta cu toate ca ar fi amuzant si ma tenteaza... A propos, nu mi-ai raspuns la nici o intrebare. nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...