Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce sa fac sa-i recastig increderea


Recommended Posts

giany, tu stii bine ca vei mai calca stramb si a doua oara, si-a saptea, ca altfel nu ai fi facut-o acum, daca nu ti-ar fi fost felul sa inseli. spui ca iti iubesti prietena si totusi ai inselat-o, gandeste-te ce te-ar mai putea opri in viitor, mai ales stiind ca ea te va ierta, daca pui nitel in scena niste scene dramatice, gen alergat pe jos 300 de km, cules toate florile din gradini, platit vizite la psihoterapeut. cand mai simplu decat toata tevatura asta ar fi fost sa nu inseli. sau sa te desparti de ea si dupa aia sa te duci cu alta. sau sa faci in asa fel incat sa nu afle.[:D] acum, ca facusi nefacutele, de ce vrei sa incurci fata, mai ales ca vezi ca nu o meriti? ce te tot mai duci cu flori la ea, nu stiu. cand ai inselat-o unde ti-au fost florile, nenica? n-am nici o mila pentru tine, din pacate, mai ales ca tu cataloghezi tradarea drept un gest infantil - deci pentru tine e o copilarie, hm. las-o sa isi gaseasca un barbat adevarat care sa-si respecte promsiunile. tu te poti apuca de gradinarit intre timp si sa iti gasesti o prietena de la tine din oras, ca dragostea la distanta predispune la adulter. [:D] ************ mami de Sonia Marie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by conchita
giany, tu stii bine ca vei mai calca stramb si a doua oara, si-a saptea, ca altfel nu ai fi facut-o acum, daca nu ti-ar fi fost felul sa inseli.
Conchita,uneori lucrurile astea se intampla si fara voia noastra...tu crezi ca toti cei care insala se gandesc dinainte "bai..hai ca trebuie sa gasesc una s-o insel?" pur si simplu se intampla...asa cum s-a inamorat de prietena asa i s-a pus pata intr-un moment de ..stiu eu ce? nebunie,prostie,atractie de moment...pe alta.daca ramanea cu acea alta,inseamna ca a dat de alta dragoste ,nu mai scria pe aici pe forum si cu asta basta. dar cum el scrie disperat...e clar ca si-a dat seama cum stau lucrurile.. acum poate sa fie cum spui tu ,sa o insele iar si iar dar poate la fel de bine sa-si fi dat seama omul ca n-o s-o mai faca cat ii haul... problema lui e ca a incalcat o promisiune si stia de la inceput ce-l asteapta.in momentul in care ai facut ceva interzis e clar ca lumina zilei ca trebuie sa iti asumi consecintele. ii expui fetei problema,mergi in genunchi daca se poate,in dragoste si in razboi totul e permis asa ca..nu exsista orgolii si umilinte. stai si dormi pe presul ei o zi doua..daca o iubesti. si alta data casti ochii si nu mai gandesti cu ce ai in pantaloni. ps. eu zic ca te iarta..daca iti expui frumos problema si daca trece peste orgolii. [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-i un timp de gandire; nu te mai duce peste ea si nu o mai agasa cu telefoanele; trimite-i un sms cu "astept sa ma cauti tu cand vei putea, eu mai sper". daca nu te va mai cauta, asa a fost sa fie; acum depinde si la ce mod ai inselat-o; daca ai avut o legatura paralela cu a voastra, sau s-a intamplat doar o data! Oricum, acum probabil e socata, las-o sa-si revina ca sa puteti discuta la modul civilizat. Laura, mama lui Andrei [url="http://community.webshots.com/user/tcatlaura"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, giany411, toti cei care ti-au raspuns au dreptate. Asa este... increderea se pierde o singura data. Eu am vrut sa-i mai dau o sansa sotului meu pt. ca a calcat stramb ( tind sa cred ca nu a facut-o pt. prima data,eu doar acum l-am prins ). Si te asigur ca-mi pare rau ca n-am rupt pisica atunci cand a fost momentul pt. ca e foarte greu ( daca nu imposibil ) sa traiesti cu un om in care nu mai ai incredere...Asa ca... nu te mai obosi sa-i arati prietenei tale ca-ti pare rau ca oricum relatia voastra nu va mai fi niciodata la fel si ce sa-ti mai spun decat vorba cantecului "Hit the road, Jack / And don't come back no more, no more,no more..." No offence ! Si off topic, Guestus si Vandal ati fost super ! Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off-topic: 300 km in 2 ore? ce marca de supersonic ai [:D]? on topic: mortul de groapa...slabe sanse sa se mai intoarca! Mai bine mergi mai departe si invata din greseala! Desi nu-mi dau seama care a fost greseala: ca ai inselat-o sau ca te-a prins... Apropo, cum te-a prins de la 300 km? Sau te-ai laudat tu?? Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

batausii, betivii si curvarii nu se schimba, cine o face odata, o va face mereu, asta o stiu pe propria-mi piele de la barbatu-meu (prima si ultima)! ok, sa zicem ca va impacati, in sufletul ei va fi tot timpul indoiala, te va banui mereu, vor fi tot timpul certuri pe tema asta si nu va ezita sa-ti aduca aminte, de inselat vei mai insela, dar te vei asunde mai bine si vei nega mereu, ii vei spune ca e probabil nebuna, ca isi inchipuie ea... dar tu cum o mai poti privi in ochi? pune-te tu in locul ei, daca ea ar fi facut-o cu altul, tu cum ai fi procedat? ai fi iertat-o? Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...