Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce sa fac sa-i recastig increderea


Recommended Posts

amin [popa] da' mai sunt femei care dau si a doua sansa si rau fac!![bang] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by flaviutza Conchita,uneori lucrurile astea se intampla si fara voia noastra...tu crezi ca toti cei care insala se gandesc dinainte "bai..hai ca trebuie sa gasesc una s-o insel?" pur si simplu se intampla...asa cum s-a inamorat de prietena asa i s-a pus pata intr-un moment de ..stiu eu ce? nebunie,prostie,atractie de moment...pe alta.daca ramanea cu acea alta,inseamna ca a dat de alta dragoste ,nu mai scria pe aici pe forum si cu asta basta. dar cum el scrie disperat...e clar ca si-a dat seama cum stau lucrurile..
flaviuta, daca ar exista vreun premiu pentru cea mai infocata aparatoare a barbatilor, tu l-ai merita cu prisosinta. pana sa te intalnesc pe tine, am crezut ca io l-as merita, da' tu ma intreci cu viteza luminii. :-)) numa ca tu le iei apararea la aia raii mai mereu, io ii incurajez sa fie buni si ii apar pe aia minunatii. :-)) de unde oi mai fi scos-o si pe asta ca inselam fara sa ne dam seama, nu stiu...cea mai tare e aia ca nu ar fi ok sa platim pentru greseli si sa nu ne asumam consecintele. adica, ce daca xulescu a fost prost, nebun -zici tu-, xuleasca ar face bine sa-l ierte. a avut si baietu un pic de good time, acu ce vrei? uite, ti-a adus si neste buruieni, hai ca esti chiar naspa ca-l tii pe la usi, ce mare lucru a facut? bai, pretentioase rau fumeile din ziua de azi. [:D] ************ mami de Sonia Marie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

giany, tu aveai cam toate datele problemei, si ai ales sa inseli. Ca banuiesc ca nu te-a violat nimeni. Si, in cazul asta, trebuie sa iti asumi consecintele. Asta e dezavantajul oricarei alegeri: daca nu inselai regretai oportunitatea, probabil, acu' regreti ca ti-ai stricat relatia. Oricum regretai ceva, inteleg ca tu ai ales sa regreti relatia. Deci care e supararea ta? Era o vorba cam vulgara...si cu...si cu sufletul in rai, nu se poate. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si,stii,mai bine las-o in pace.Apleaca-te asupra ta si vezi cum esti.Ce crezi despre iubire.Ia aminte am spus iubire nu dragoste!Nu-s tot una.S-ar putea asa sa fii tu,si atunci...Nu se vindeca treaba cu inselatul,si la ce bun sa mai amarasti si pe altul?Nu ne-ai spus citi ani ai,poate te-am fi inteles mai bine.Desi virsta nu e o scuza pentru o chestiune ca aceasta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet tuturor pentru parerile sincere. Acum raspund la unele nedumeriri ale voastre. E din Tg Jiu si fac distanta in maxim 4 ore. Aventurile, pt k au fost 2 la numar, au fost 2 fete de pe strada(doar sex oral din partea lor) in 2 momente de teribilism cretin cu "anturajul". Mi-am dat seama din tot sufletul ca am gresit si nu cred k as mai calca stramb, nu vreau si sunt sigur ca as reusi. A aflat de o o asa zisa prietena, ea nu mi-a spus dar m-am interesat, am fost obsedat pana ieri sa aflu cine...dar am realizat din nou k ea are dreptate, nu asta e important...de unde a aflat, dar totusi ma roade ca persoana respectiva a mintit si acum...nu a spus cu exactitate nici acum iar acum 1 an a mintit, dar "am dres-o". Am hotarat sa ii trimit un mesaj destul de lung in care sa nu ma scuz, pt k am facut-o deja cand am dat fuga la ea duminica dimineata, unde m-am umilit pur si simplu si dak ma intrebati..as mai face-o, in mesaj i-am spus ce cred eu despre dragostea adevarata, ca se face cu inima, nu cu mintea, si orgoliile nu au ce cauta intr-o dragoste adevarata, si dak exista sa fie calcate in picioare,remediate ori distruse...pt o relatie de durata. I-am trimis mailuri, am incercat prin alte persoane...e reticenta complet.Imi doresc din toata inima durerea sa-i treaca, pt k asta ma doare cel mai mult, nu ceea ce am facut...pt ca sincer nu consider nici macar INSELARE, in toata regula...repet:nu a fost o dubla relatie, ea spune ca intelege asta da nu intelege cum a fost posibil sa o mint.Am spus sa o fac fericita...nu te-am inselat...desi asa era, am spus nu te voi insela pt ca stiam deja ca nu trebuie sa o mai fac...au fost si alte momente de teribilism dar m-am abtinut complet.O iubesc din tot sufletul si o sa-i rspect decizia pt ca A IUBI CU ADEVARAT INSEAMANA SA ACCEPTI CHIAR DACA NU ESTI DE ACORD.Nu stiu cum gandesc-bine/rau.Help me!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giany dom'le si eu sunt din tg jiu...iti pun o vorba buna? hihi! [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...