Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce sa fac sa-i recastig increderea


Recommended Posts

ha, de doua ori ai inselat-o? hahaha, ok, prima oara a fost accident, dar a doua oara ce-a mai fost? vad ca preocuparea ta majora e sa afli cine i-a spus. de ce? vrei sa te razbuni? tu si acum minimalizezi tradarea, semn ca nu ai inteles nimic si ca vei repeta la sigur fapta. cateodata, mai ales daca iubesti cu adevarat, e bine sa lasi persoana iubita sa-si vada de drumul sau si sa-si gaseasca pe cineva care s-o respecte dupa cum merita. ************ mami de Sonia Marie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 113
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by giany411 orgoliile nu au ce cauta intr-o dragoste adevarata, si dak exista sa fie calcate in picioare,remediate ori distruse...pt o relatie de durata.
tu crezi ca din orgoliu nu te primeste inapoi?! hm, deci ramane cum am stabilit, nici acum nu prea intelegi tu ce ti se intampla cu adevarat. ************ mami de Sonia Marie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut Giany, eu nu stiu ce ai putea sa faci da` am o nedumerire sincera, pe care nu mi-am lamurit-o inca pt. ca de fapt n-am apucat sa ma gandesc prea mult la ea: Care e deosebirea, din punctul de vedere a unui barbat, intre masturbare si sex oral cu o prostituata? Adica e nevoia de ce mai exact? nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate pt tine te-ai "trezit" prea tarziu. Eu cred ca tu nici nu ti-ai dat seama ca o iubesti decat acum, cand esti pe cale sa o pierzi. Mai mult, cred ca ideea ca nu mai e a ta te doare cel mai tare. Unii fug dupa ce nu pot avea, iar cand au...nu mai stiu ce sa faca de bine....[alcool] [url="http://home-and-garden.webshots.com/photo/2283053640063298484WgBxyD"]a venit primavara...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by giany411
Multumesc din suflet tuturor pentru parerile sincere. Acum raspund la unele nedumeriri ale voastre. E din Tg Jiu si fac distanta in maxim 4 ore. Aventurile, pt k au fost 2 la numar, au fost 2 fete de pe strada(doar sex oral din partea lor) in 2 momente de teribilism cretin cu "anturajul".
yo cred ca daca e doar sex oral nu se pune....vezi cazu Clinton ....oricum mai bine uita de ea ca te are la mina si oricind poate sa iti dea cu poseta in cap.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
[quote]Originally posted by giany411
Multumesc din suflet tuturor pentru parerile sincere. Acum raspund la unele nedumeriri ale voastre. E din Tg Jiu si fac distanta in maxim 4 ore. Aventurile, pt k au fost 2 la numar, au fost 2 fete de pe strada(doar sex oral din partea lor) in 2 momente de teribilism cretin cu "anturajul".
yo cred ca daca e doar sex oral nu se pune....vezi cazu Clinton ....oricum mai bine uita de ea ca te are la mina si oricind poate sa iti dea cu poseta in cap. [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ha ha ha super tare. Vezi ce se intampla cu anturajul asta ? Te duce frate la sapa de lemn. Daca ai o gasca de ( verze ) adica care gandesc la modul : BAUTURA[alcool], FEMEI MULTEEEEEE , FITE, DROGURI s.a.m.d., e clara treaba. Vezi-ti de anturajul tau in continuare[xx(] si las-o pe fata in pace. Dar daca vrei sa iei de invat pe viitor, ai de unde ,lasa anturajul si fa-ti alti prieteni, care merita mai mult ! ! ![xx(] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conchi eu nu-l apar pe el sau neamul lui masculin...de inselat,insala deopotriva si unii si altii..so.. spuneam doar ca nu poti stapani total sufletul omului..nu l-ai cumparat la targ sa pui monopol pe tot ce inseamna el,partenerul(barbat sau femeie). nici macar nu o consider greseala. s-a intamplat,exista cauze(una principala ar fi ca nu-si iubeste suficient partenerul,altfel,sincer nu vad cum ti se poate parea atragatoare o terta persoana,cat ai fi de..beat). dar spun ca nu e de condamnat pentru ca asta e...dragostea,sentimentul nu-l poti comanda,nu-l poti stapani nici la tine nici la el.de aici concluzia ca nu exsita..vina. cand esti intr-o relatie si iubesti astepti acelasi lucru de la celalalt..corect pana la un punct..dar nu-l poti obliga sa te iubeasca,nu-i poti impune asta. Ei sunt doar prieteni..nu copil,nu acte...posibil vor ajunge la primarie,posibil sa nu ajunga...pana atunci, fiecare este,teoretik liber..se poate indragosti in orice clipa de altcineva si iar nu vad nici o vina aici.. Beleaua ta Giany e ca nu i-ai spus cu gurita ta..sa nu treaca prin umilinta de a afla din alta parte. doi) tu stai si ia o pauza..si gandeste bine..o iubesti sau e doar orgoliul de a o avea inpoi? pentru ca daca e varianta doi,doar orgoliu,esti egoist..si o vei face sa sufere si de aici inainte... daca o iubesti cu adevarat,nu pot sa-ti spun decat sa lupti pt ea si sa-i demonstrezi ca asta e realitatea. eu sincer,prin prisma ultimei dezvaluiri(aia cu prostituata) nu ti-as mai da nici macar o sansa..as intelege sa te fi simtit atras intamplator de o colega de munca,frumoasa,isteata,etc...dar sa ma inseli cu una de pe autostrada...no way..astept mai multa stima de sine de la partener.. [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca tu esti mai preocupat de consecinte si nu de motivul care a dus la despartire, asa cum ar trebui. Era super ok atata timp cat ea nu stia si tu puteai sa-ti faci de cap in voia cea buna, nu? Problema aici, din punctul tau de vedere, e ca a ajuns sa te afecteze si pe tine: atata timp cat tu detineai controlul- toate bune si frumoase... de cand e controlul la ea, ai inceput sa suferi? Dar cum crezi ca s-a simtit ea cand a aflat? Chiar crezi ca tradarea si minciuna se pot uita? Daca nu stiai ca prostia se plateste e timpul sa o afli pe pielea ta. Asa-ti trebuie! Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus yo cred ca daca e doar sex oral nu se pune....vezi cazu Clinton ....oricum mai bine uita de ea ca te are la mina si oricind poate sa iti dea cu poseta in cap.
in care a pus o caramida [:D] guestus a punctat aici un aspect relevant; daca relatia asta ar continua, ei doi nu ar mai fi niciodata "pe picior de egalitate" si ea va avea in orice disputa ultimul cuvant faptul ca ai inselat te va pune in inferioritate, for ever meg _____________________ just a drop of water in an endless sea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by giany411
Multumesc din suflet tuturor pentru parerile sincere. Acum raspund la unele nedumeriri ale voastre. E din Tg Jiu si fac distanta in maxim 4 ore. Aventurile, pt k au fost 2 la numar, au fost 2 fete de pe strada(doar sex oral din partea lor) in 2 momente de teribilism cretin cu "anturajul".
yo cred ca daca e doar sex oral nu se pune....vezi cazu Clinton ....oricum mai bine uita de ea ca te are la mina si oricind poate sa iti dea cu poseta in cap.
[:-)))][:-)))][:-)))] Mey io zic asa, daca a fost DOAR una (adica doua) de pe strada si a fost doar oral nu se pune. Cu ce o afecteaza pe ea ca data urmatoare puteai sa-i dai niste BTS asa, doar ca schimb? Ca banuiesc ca de prezervativ chiar si la sexul oral nu te-ai gandit. Deci daca cumva e proasta si te iarta ai grija la poseta vorba lui Guestus. Luna [gravi]25 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...