Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Bine, fie, sa va zic si eu cate ceva! Mi-a inflorit rugul de zmeura din gradina, am deja cateva capsunele mici si verzi, seara udam gradina iar dimineata bem cafeaua acolo si ne minunam de cat de simpla este fericirea [il] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 308
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare tuturor[bis] cristiana, pupici la fete, la toate trei[pup][pup][pup] mariana, sper ca nu v-am stresat prea tare cu apartamentul[:I], oricum abia astept sa facem inaugurarea. va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa[pup][hia] [gravi]+12
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare gagici! Simona ce vesti bune![bis]Ma bucur nespus ca sunteti fericiti si ai dreptate fericirea e facuta din lucruri simple. Olim abia asteptam cheful de casa noua! Magdutza[flo]de ce sa nu scrii?Exista intotdeauna "edit". Mariana m-am prins [pup] Erika noi am fost anul trecut pe litoralul romanesc la inceput de iulie si a fost super.Plaja lejera si foarte putina lume.Si pe noi ne-a surprins cat de fain a fost.Repetam faza si anul asta ca ne e cam greu sa ne deplasam cu Razvan. Cristiana ai circumstante deocamdata[flo]. Noi ieri am predat cheile la apartament.Am avut niste emotii....dar a trecut.Vorba lui Bogadan am trecut intr-o noua etapa de viata.Azi am predat amplasamentul constructorului si incepem. Azi noapte Razvan a dormit foarte rau.S-a trezit foarte des, aproape din ora in ora si azi-dimineata avea febra.Acum nu mai are nimic si e mai bine cu raceala.Si eu sunt mai bine dar sunt rupta. [url="http://community.webshots.com/user/ubi19"]Razvan(07 martie 2004)[/url][testoasa] si mami[vampa] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si io. Nauca din fire in ultima vreme, extrem de ocupata la serviciu. Cazuri de pro tv de ora 5 de care ma ocup eu. Sunt happy ca-s remarcata. Sa vedeti cum descind cu politia dupa mine! [alcool] Cris, nu stiu daca ti-am urat bun venit acasa, dar sa stii ca m-am gandit mult la tine. Iti doresc sanatate la bebita si tie, bineinteles. Stanca, sanatate lui Razvan. Fa-i o cura de salina, la noi la Turda, poate il ajuta. Codruta, mi-e dor de tine si de povestile noastre interminabile. ps. ce stiti de Flo? mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor. sunt atat de varza, nu-mi vad capul de treaba...v-am citit din urma si eu am atatea de zis, nu stiu de unde sa incep. Cristiana, sunt foarte emotionata cand vad cat de frumos pove despre printesele tale si cat de bine va merge. Bravo si va doresc numai bine! Ma bucur ca sunteti ok toti si ca totul decurge asa cum trebuie! Simona [flo] ca te mai gandesti din cand in cand la mine si pentru faptul ca ccc crezi cu tarie ca fericirea vine din lucruri simple. asa e poate, la oamenii normali. eu de-aia sunt nefericita, fiindca vreau cai verzi pe pereti! [alcool] [hippi] Apreciez ca ai capsunici mici si simpatice in gradina [:)] iti doresc sa-ti creasca mari [;)]. Despre casuta ce sa zic, treaba merge greu, avem centrala si calorifere frumoase, mai avem nevoie de parchet - aici nasty vrea cai verzi (visinii) pe pardoseala si nu stiu ce parchet mai la moda, cica ala wenge nu mai tine decat un an sau 2...maximum [hippi] si vine cu chestii noi...no, sa-l vad, mancaiash! nu mai zic de mobila, in living si dormitor. bucataria e echipata, aia a fost prima [:D] stii cum e cu dragostea care trece prin stomac, la cate unii [;)] Stanca, ce sa zic, ma gandesc la voi mult. Sper ca la Razvi a fost doar un simplu guturai si a trecut si el zburda vesel prin parc sau la gradi. de sapt viitoare venim si noi la gradi. buni ne paraseste de duminica aceastya si noi facem maine cunostinta cu o tanti noua! tine-ne pumnii!! aaaa era sa uit, te rog intreaba la Luna daca mai mergi, daca au aparatul ala fantastic Ultratone, cica face minuni...no, sa-l vad, mancaiash! Mariana, soro, m-am apucat de tae-bo [greutati]. In fiecare Miercuri si Vineri...azi merg la Edith de la 8 jumate...deci dupa tae-bo [;)] m-am ingrasat 2 kg [bang] [q] [Oana] [pup] mai zi si tu ceva. [hia] tuturor si pe curand, Roxa tot nu am net acasa [q]
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ilinca eu nu stiu nici un psiholog dar este o tipa la o clinica pe Horea telefon 0264 530888. Razvan e de ieri cu febra mare.Am trecut pe antibiotic si sper sa isi revina repede.Pacatosul de stafilococ isi face de cap dar nu-l lasam. Sunt cam [B)] ne nesomn. [url="http://community.webshots.com/user/ubi19"]Razvan(07 martie 2004)[/url][testoasa] si mami[vampa] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Cristiana, felicitari si abia asteptam pozele cu Carina!Sa aveti parte de sanatate, colici cat mai putine, laptic mult si multa odihna!(tu, in special, ca ai nevoie; sper ca ai invatat din experienta cu Thea, ca ai nevoie de multa odihna; sper si io , daca o fi a doua experienta, sa ma odihnesc, ca prea eram agitata si stresata)Ati fost f tari cu faza cadoului de la Carina pt Theiutza! Aveti grija sa nu sufere! Stanca, multa- multa sanatate! Of- of......... cred ca perioade din astea urmeaza si pt noi in cateva luni....... of-of......... deja nu mai dorm noaptea........ Mariana, ce mai faceti? Cand ne vedem? Corina & [testoasa] Alex (11 iulie 2005) [url="http://community.webshots.com/user/corinarghius"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...