Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 308
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Theiuta![s] Sa fii fericita, sanatoasa si norocoasa. Multumesc mult de urari![asia] Codruta sanatate maxima. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Teodora!Cristiana,sa va traiasca domnisoara si sa va aduca numai bucurii. La multi ani,Stanca! Codruta,sa-ti traiasca Pepe.La multi ani! Toti sarbatoritii sa aiba parte de o zi minunata si de distractie la maxim! Diana si Mihnea(18.oct.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,ma primiti si pe mine in clubul vostru?.Imi puteti recomanda un nutritionist bun in Cluj? O seara placuta Anca,[url="http://community.webshots.com/user/cristil102"]Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05 [/url][auto] "Happyness is the key to your heart"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai fetelor pe pagina 3??????????????? Anca bun venit la noi.Eu am fost la o nutritionista la Luna ,in Zorilor. Simona [m-a]EXCELENT! Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa va zic ca ieri mi-a zis Razvan la multi ani si dupa mi-a zis "mami esti asa de frumoasa.vezi tati ce frumoasa e mami?".Va dati seama ca a fost cel mai minunat cadou pe care l-am primit vreodata. Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Theiutza [flo][flo][flo] sa fii sanatoasa si cea mai buna sora mai mare din lume. La Multi Ani Stanca [flo][flo][flo] Tot binele din lume, multa sanatate, fericire alaturi de familie. Sa va povestesc despre ce mai fac io...Am o nebuna de mama care vroia sa-si lase copii, dar am scos-o frumos afara si i-am zis ca are locuinta, are tate cele, sa-si vada de treba. No femeia s-a dus si si-a predat cheia de la locuinta - ca era de aia sociala - si s-a proptit la poarta noastra! No fa-i Marie plan de servicii si alte toate cele, dar ea nu a vrut nimic, nici cantina sociala (2 mese/zi la cei 2 copii), nici gradinita, nici nimic. Ba ca-i si gravida. Mi-a mancat zilele nebuna asta. Sapt. viitoare vine "Clujul" sa vedem daca-i ia copii. In mod normal ei nu iau copii dar eu zic ca deja sunt in pericol ca stau pe strazi. asa-mi petrec eu zilele...Acasa-i bine, liniste si...echilibru. Daca ati stii ce inseamna asta!!! Sambata am intalnirea de 10 ani de cand am terminat liceul. mamica fericita de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/svety_c/album"]Dany-boy (apetitus continuus)[patut][/url] [url="http://www.dropshots.com/svety"][tv][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...