Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

N-am curaj sa fac pasul!


Recommended Posts

Bell..cind te vei arunca in iuresul divortului vei capata si curajul de care zici ca ai nevoie. Este ceva natural.Cu cit esti mai nefericita si ramii in situatia ta, cu atit iti vei pierde si mai mult din forta psihica si din curaj. Asa ca ai grija. si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Bell, parintii mei au divortzat cand aveam 2 ani. Am crescut si nu am judecat-o pe mama niciodata de ce a facut acest pas cu atat mai mult cu cat a tzinut intotdeauna sa am o relatzie civilizata cu tatal meu. Ma bucur ca am crescut alaturi de mama mea care nu a stat cantonata intr-o casnicie inutila. O iubesc ca pe ochii din cap, e lumina vietzii mele si-i multzumesc ca am avut o copilarie si o adolescentza superba. L-am iubit si pe tatal meu, care nu mai este, atat cat a putut el sa ma faca sa-l iubesc. Nu-tzi pierde viatza alaturi de un om pentru care nu mai ai nimic. Copilul va creste si sunt convinsa ca va intzelege si va accepta la randul ei decizia ta. Sunt sigura ca vei gasi puterea de a trece peste toate..Noi femeile suntem puternice [greutati]. Iti tebuie doar CURAJ !! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, va multumesc mult pentru raspunsuri, chiar imi sunt de folos!! [pup] Capra-cu-trei-iezi[flo], intr-adevar in prima mea postare poate nu am fost suficient de clara si am dat impresia ca nu sunt prea hotarita. Va tin la curent cu ce hotarire o sa iau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...