Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atelierul Piticilor (3)... si CONCURS...


Recommended Posts

quote:Originally posted by AT_Piticilor

Fetele, vedeti ca am modificat un pic anuntul de concurs (atentie ca am modificat si incadrarea pe varste in grupe, pentru ca premiul lui Buggy trebuie sa mearga la copii de gradi, asa ca am pus pana la 5 ani) si am mai pus detalii despre premii. Vor fi si premii de participare de la CasaRetroid="red"> [bis].Biluta, eu zic sa-l inscrii si pe cel mic, pentru ca va putea primi premiul de la CasaRetro.Caprioara va ureazaspor la lucru si numai bine [flo]www.funscience.ro


id="quote">id="quote">OK TRECEL si pe Edi 3 ani si o lunaMihaela - 35 ani- sagetator Ana 8 ani - Edi 3 anihttp://community.webshots.com/user/biluta28
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

prin 20 octombrie zic eu.

quote:Originally posted by buggy

Cand se voteaza?[hop]"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro


id="quote">id="quote">Sanatate si numai bine [flo]Nicole mami lui Julianid="purple">[foto] id="right">id="size1">id="right">Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Platoid="size1">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Gabbriela

prin 20 octombrie zic eu.

quote:Originally posted by buggy

Cand se voteaza?[hop]"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro


id="quote">id="quote">Sanatate si numai bine [flo]Nicole mami lui Julianid="purple">[foto] id="right">id="size1">id="right">Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Platoid="size1">id="purple">
id="quote">id="quote">Pai daca votati pe 20 cand mai e termenul limita de transmitere a lucrarilor caci parca erea 22????[bang]id="green">Mihaela - 35 ani- sagetator Ana 8 ani - Edi 3 anihttp://community.webshots.com/user/biluta28
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,

 

Citez din pagina 11:

 

"Perioada de desfasurare: 1 Octombrie - 22 Octombrie

Vot: 22 - 26 Octombrie

Anuntare castigatori: 29 Octombrie"

 

Imi cer scuze dar si eu sunt prinsa cu multe probleme: am avut copilul internat o saptamana (am postat povestea la subiectul cu copii mici de inaltime de aici si pe la parintii intreaba la hormon de crestere si nanism hipofizar), si inca mai am probleme cu el- nu stiu incotro sa o apuc, apoi la birou nu stau tocmai pe roze. De aceea nu mai am energie sa ma ocup asa cum as vrea de subiect.

 

pup you,

 

 

Caprioara & [bonjovi] Matei

 

 

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...