Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (21)


Recommended Posts

Eu ma preg sa hranesc fata,am fost prin K.,am facut ceva curatenie pe balcon ca era jale,inca mai am [bang]nu stiu ce sa fac cu atatea perechi de incaltari vechi,mai ales de ale sotului,erau prin 4 sacose ,nu zic cate plase de jucarii am pe acolo,in alta zi am sa fac curat si in ele si sa mai arunc ce e stricat[:(]. Ionela eu adorm fata inca pe picioare,ca asa adoarme mai repede [:D]de cateva ori a adormit langa mine,dar niciodata singura decat seara!Cu Paul am patit cam la fel,s-a dezobisnuit la gradi!Asa ca nu te agita prea tare[;)]! Ana analizele inca nu le-am luat,chiar am emotii! Adriana deci va plimbati si voi[;)]! Carmen tu mai vrei filmuletele Baby Einstein??? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, nu ma plimbam, eram in misiune[:D] Ma duceam sa vad o gasrsoniera in blocul de la Aurora. E OK, insa tare jegoasa. Locuieste inca in ea un barbat singur si mobila era sub orice critica. Peretii murdari ... in rest era impartit bine, baia, bucataria era mai mari ca cele din blocul de la Ozana. Sa vedem ... am dus-o si pe ea acolo sa-l vada, asa i-am marturisit ca ii cautam ceva, ca pna acum nu i-am spus, vroiam sa fie surpriza, insa sotul m-a sfatuit sa ii arat si ei mai intai ce inchiriez, ca daca nu ii place. Si asa e, apoi ma trezesc cu o gasroniera si nu sta nimeni in ea. Si eu vreau filmulete cu Baby Einstein. Dana, le pot lua de la tine? Le tragi tu pe un CD? Aduc eu CD? Sau cum facem? Da, Ana, sa stii ca chiar am memorie vizuala buna, cel putin in privinta persoanelor. Imediat l-am recunoscut - ce-o fi zis saracu' cand am vazut ca strig la el de jos?[:D] Stati tare aproape de noi - poate ne mai vedem. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, buna! Am avut o zi azi...cel putin pana la ora asta! De dimineata mi s-au ars sigurantele si mi-a murit tot din casa pentru cateva ore, Stefan a fost foarte agitat si mi-a spart trei pahare si doua farfurii [bang] si de abia refacusem stocul...si mi-a mai si intarziat bona o ora jumate de am crezut ca turbez pana a venit! Eram asa nervoasa ca ma si vedeam cu copilul la cresa [alcool]. In fine, am reusit sa ajung si la birou da nu ptr mult timp ptr ca merg la cursuri - sper sa nu mi se mai intample ceva si pe acolo... Adriana si eu m-am simtit bine la tine, chiar daca am fost mai cumintica! In general, la prima vedere sunt mai reticenta, asa-i felul meu! Cand puneti poze sa vedem? Lora daca esti pe receptie, cum o cheama pe instructoarea aceea pe care vroiai sa mi-o recomanzi, cea de pe opel? Mira la multi ani fetitei tale! Si multa sanatate! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, poti veni cu sotul in vizita, chiar mi-ar face placere. mai merg ddupa-amiaza sa vad o garsoniera pe langa judecatorie. mamei nu i-a placut cea de la Aurora Lara a adormit singura in patut cu ceaiul in gura si doarme deja de 2 ore. [bis] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellinia, sotul meu stie cum o cheama, dar nu raspunde la telefon...cred ca dorm si el si fiica-sa...[:)] sunt amandoi acasa. Insa e o singura instructoare-femeie adica, pe opel. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana sper sa aveti noroc si sa gasiti o garsoniera faina!Ma bucur ca a dormit azi Lara,poate isi revine la program! Elinia s-ar parea ca si al tau baiat e tare nazdravan,iti doresc muuulta rabdare [:D] Lora nu ai adormit [:D]??Vad ca s-a inourat afara si e asa de nasol iar fii-mea ma scoate la joaca [bang]Ma duc sa cumpar niste cosuri dinalea in care sa pun jucariile lor.Azi n-am mai plecat la tara. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am adormit, mei, cum crezi?! Hm...[:D]...da' nici mult nu mai am...[alcool] Adriana, mai ai bere? [:D] Ellinia, chiar...ia-ti vesela din plastic! Mai, acusi vine sezonul nuntilor....si eu am prima nunta in iunie si n-am cu ce sa ma-mbrac...[bang][bang][bang]...alea pe care le am nu se mai poarta...of! Ianusca, ce mai faci? Tu si Carmen ar trebui sa faceti o terapie...munciti prea mult, mai fetelor! N-ati auzit ca munca....nu-i buna in cantitati prea mari?! [:D] Pisicuta, iar te-ai suparat pe noi? Ce mai face Matei? Iully, tu pe unde esti? Criss, cam scumpa la vorba azi... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...