Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (21)


Recommended Posts

Si eu vin cu voi,pana una alta am baut o cana cu apa,e buna si aia[;)]! Adriana dupa cum vezi ne-am invitat la tine...pregateste berea![:D][berica] Am un sooomn,de zici ca n-am dormit azi-noapte,de fapt si de drept sunt treaza de la 6![V] Au si pilulele o groaza de efecte[:(!],eu tocmai de asta vreau sa scap de ele,macar hormonii de la sterilet actioneaza acolo,local si nu mai merg in sange.Mie insa mi-e frica de sarcina extrauterina,cica sunt mari sanse atunci cand ai sterilet[:(],acuma depinde si de organism. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da, haideti la mine, ca mai am bere. Sotul a venit ieri obosit, asa ca n-a avut cine bea berea. Va astept. Dana, Str Cuza Voda din Piatra, ca nu-l trimiteam la masaj tocmai in Iasi [:D] Laura, mama o sa plece din pacate sambata (sau dum. dim), deci nu putem pleca si s-o lasam singura. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura din pacate sotul meu e la servici sambata asa ca ... ramane pe alt week - end. La ora 18.00 ma duc la tae-bo. Vine mama mea sa stea cu Andrada. Cine mai merge??? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss si tu acuma zici[bang]?? Edit:Sa vad daca am cu cine lasa fata,am nr tau de tel,daca e ceva ,te sun si ne intalnim acolo in fata. Adriana si cam cat ajunge o astfel de sedinta??Eu chiar nu stiam de strada asta...credeam ca e vb de Iasi [:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, deci mama ta pleaca pana la urma...am glumit cu venitul la tine! (cel putin eu, ca n-am timp...) Da' io in Iasi stiu unde-i Cuza-Voda, da-n Piatra nu stiam ca este...[:D] chiar, unde-i strada asta? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai a fost fiica-mea pe la mine pe la serviciu...i-am probat sarafanul nou si pantofii si bineinteles ca a facut teatru pe aici ca nu voia sa le mai dea jos...[bang] Ce urat era imbracata! Adriano, [neand] unde-ai vazut tu ca era frumos imbracata?! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am plecat la Adriana, am fost la tae-bo. E destul de misto dar nu e cum am vazut eu la televizor. La televizor mi s-a parut mai antrenant. A fost si asta antrenant mai ales pentru o incepataoare ca mine dar ma asteptam la altceva... Sper sa ma pot ridica din pat maine... Si nu am fost singura. A mers si Dana. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, lume! Bravo, Dana, Criss, felicitari! Ma bucur pentru voi, dar va si invidiez...[zz] Unde umblati? Azi beau singura cafeaua? Dana, m-ai parasit...bei ceai de-acum...cu cine mai stau eu dimineata la cafea???![q] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...