Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (21)


Recommended Posts

Dana cum te simti? te poti ridica din pat???? Eu am putina febra musculara dar nu chiar de speriat. Sunt destul de sprintena. Totusi nu am riscat si mi-am luat pantofi fara toc[:D] Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

NEATA! Hehe ba m-am ridicat dar sunt rupta de oboseala,nush ce naiba am ca dorm noaptea iepureste,si am senzatia ca n-am dormit deloc.[bang]Asa ca am sa bag o cafea cu voi,na [:D] Nu am febra decat f f putin,a fost dragut,eu totusi am citit ca daca nu faci cum trebuie exercitiile(ceea ce eu ca incepatoare nu le-am facut[:D])nu prea au efect. Ma duc dupa o cafea! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!hai si eu la o cafea, ca sunt moarta de somn! au fost fetele la tae boo?bravoooo!si eu am fost la aerobic si spre marea mea surpindere nu am fost decat eu si colegele mele de servici, adica 4 fetite si a fost excelent. dar aseara ma durea o glezna! eu in dimineata asta sunt vesela pentru ca maine plec la brasov[bis]. nu ma incanta atat vizita la unchiul meu cat revederea dragului meu oras (eu acolo am facut facultate). http://tt.lilypie.com/Bip5p3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, Dana, sportivelor! Bravo! Lora, Dana - Cuza Voda e chiar aici in apropiere de noi, paralela cu Mihai Eminescu, e si un club langa D&G (sau C) ca nu mi-am dat seama. Complex Refil parca mai scria. E siu un minister parca sau ceva de genul asta langa. Ofera mai multe chestii: tratamente ati celulita, detoxifiere (ma bate gandul sa fac si eu), exercitii pt. spate etc. la niste aparate mai ciudate - mie mi-a placut cum arata. Un masaj costa 35 RON. Lora, nu faceam misto - mie mi s-a parut dragut imbracata Iustina - acum om avea alte gusturi. Andreea, te plimbi hmmmm - am auzit ca o sa fie vreme super frumoasa wek. asta. Sper ca e valabil si pt. Piatra Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora acum ai facut tu alegerea dar stai sa vezi cand o sa vrea ea numai roz : haine, pantofi, clame de par, geanta, etc. Si o sa te innebuneasca cu barbi. La Andrada majoritatea hainelor sunt cu roz [bang] . Are un sarafan cu sacou foarte frumos care la avut la ziua ei si e maro si trebuie sa ii iau alti pantofi ca sa o pot imbraca eu el ca pantofii care ii are sunt albi cu roz si nu se asorteaza [:D]. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...