Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana noi suntem momentan prin oras, dar avem alte planuri pe azi. Vom merge la un gratar cu socrii mei. In alta ordine de idei, azi dimineatza i-am facut o omleta Casandrei in care i-am mixat si niste urda si...surpriza !...i-a placut super mult. Era in stare sa manance si 3 oua.[:D][:D][:D] Dimineatza am fost plecatzi o tura, numai ca am venit sa doarma Casandra bine sa reziste pana deseara. [:)] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Am fost sapt asta acasa dar pentru ca noi facem curat in casa n-am putut intra pe net,si acum n-am prea mult timp. Lora,cu detasarea n-am mai rezolvat nimic,poate sapt asta oricum cum rezolv ceva,sper cat mai repede,va anunt.Cu raul stau destul de prost,astazi mi-e un pic mai bine dar acasa n-am fost in stare de nimic.Sper sa am timp sa reusesc sa ma pun la curent cu ce ati scris. In rest va sarut si va doresc o sapt frumoasa din toate punctele de vedere![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Eu dorm! Da cineva o cafea? Adriana, ati mai fost la circ? Cum e? Noi am fost sambata la nasi, Iustina s-a distrat f. bine, a stat pe afara, s-a jucat...o sa pun poze mai tarziu, iar ieri am fost la niste cumatri si am mers cu ei la un gratar pe la Mitocul Balan, daca stiti pe unde...e o zona tare frumoasa, mai salbatica si nu merge multa lume pe acolo. A fost fain, dar acum nu mai pot de somn... O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora iti dau eu cafea[cafea] pana una alta[:D] Noi am stat la aer o gramada. Casandra mananca bine de cand sta toata ziua la aer.Oricum a fost o zi superba[:D] Fetele celelalte ce mai facetzi? Cum ati petrecut week asta? Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Si noi ne-am distrat f bine in we. Am fost lacul de la Bicaz. Sigur am iesit in evidenta pe-acolo deoarece am avut cel mai zvapaiat copil..... Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poze noi cu Iustina-Bubulina: http://good-times.webshots.com/photo/2039891700099413604iQFTFL Mira, vrem si noi sa o vedem pe fetita ta (tot nu ne-ai zis cum o cheama...sau ai zis si-am uitat eu...daca da, scuze!). Nu ai poze? Ati fost pe vapor la lac? Noua ne place tare mult acolo! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Tocmai iau micul dejun,mi-am propus sa nu mai beau cafeaua pe stomacul gol,ca mai aveam un pic si picam pe jos [:D]Am fost de l-am dus pe Paul la gradi,si abia acum sunt si eu pe aici [:D] Noi am avut musafiri WE-ul asta,au plecat ieri dimineata,a fost f frumos dar f obositor,ca ne-am cam chinuit cu dormitul noaptea(asa e cand ai numai 2 camere [bang])Sambata am fost si noi pe la Bicaz,la debarcader,a fost super,noroc cu ei ca altfel nu ieseam nicaieri [bang]in rest am stat mai mult pe la tara,in aer liber,nu va zic ce batalii au fost,mai ales intre Ana si fetita lor(cu un an mai mare decat a mea)cand erau bune prietene cand se pocneau(cred ca era mai rea decat Ana mea [:D])asa ca spre seara,cand ajungeam acasa, le auzea cred ca tot blocul de 10 et [bang] Ma duc sa-mi fac o cafea ca-s adormita rau! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...