Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (21)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata! Sunt treaza dinainte de 7 dar n-am avut cand sa intru!Aseara am stat amandoi la un film,Apocalypto,de ne-a prins 12:30 si cred ca m-am culcat pe la 1,am dormit f f rau,toata noaptea am visat numai prostii[bang](a fost un film f dur si de aia[:D]) Am fost pe jos de mi-am facut si cumparaturile...sunt suparata ca vreau sa fac analizele celui mare si de ex. la Medical test nu au asigurare,la Poparlan e cu programare si cica abia prin iunie(eu deja mi-am luat ca fraiera trimiterea de la dr de familie)si cred ca mai ramane Micromedica unde nu vreau sa ma duc ca nu le fac k lumea[V]M-am saturat,e o prostie....fac greva [neand]!!Sunt f revoltata [q]!! Cred ca ma voi duce maine dim. cu el la Medical test si le platesc,nu am incotro,am auzit de la mai multa lume ca acolo s-ar face bine! Lora scuze ca n-am fost aici sa dau cafeaua,vad ca Criss a fost pe faza!!Ieri mi s-a parut ca erai tare obosita,ai grija de tine fato [:D]!!De ce nu pleci si tu mai repede acasa de la serv?? Cum sa doarma saracuta in sarafan....moama e beton fii-ta [cool]!! Adriana cred ca ai scris in viteza si m-ai confundat pe mine cu Laura!!Dar nu-i nika,eu am inteles [:D] si cred ca si Laura[:D]!! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Neatza, da' ce harnicutze sunte, deja cap. 21? Dana, daca nu esti "cumintica" si te uiti la filme noaptea! [:D] Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, Dana, da, eram cam obosita ieri...nu prea m-am odihnit bine ultimele nopti, nu-s' de ce...nici azi nu-s mai breaza, cred ca am nevoie de un concediu, dar pana in iulie...of,of...uite, maine nu mai vin la serviciu, asa ca o sa ma odihnesc mai mult..poate..daca ma lasa Bubulina mea, ca o sa fim singure acasa... Cine vine maine in parc la Aurora? Ne intalnim? As vrea eu sa plec mai repede de la serviciu... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mira_m
"Neatza, da' ce harnicutze sunte, deja cap. 21? Dana, daca nu esti "cumintica" si te uiti la filme noaptea! [:D] Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Cam demult n-am mai stat pana la ora aia treaza,de obicei adorm cel trz la 11,ca a doua zi nu sunt buna de nimic si fii-mea(ca ea ma solicita cel mai mult) ma ia de noua [bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora eu nu cred ca vin maine in parc,de obicei sambata plecam la amiaza la tara,dupa ce-mi termin eu treburile pe acasa! Cum adica nu poti pleca,eu cred ca sanatatea e mai presus de toate [;)]! Ana de ce nu intrii pe la noi,oare nu ai net [V]?? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...