Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (21)


Recommended Posts

Adriana multumim mult ca ne-ai dat ocazia sa ne intalnim. Eu una m-am simtit foooarte bine (a se vedea ca am vorbit non-stop [alcool], nu mai avea nimeni loc sa deschida gura din cauza mea [:D] ). Lara e o scumpa si o desteapta [pup], bravo tie ca ai facut si ai crescut asa o fata! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adriana si eu m-am simtit super bine. Nu ai vazut ce peeche am facut cu Laura la un loc? Am vorbit si pt altzii[:D] Cred ca de vina sunt si hormonii, ca de obicei nu vorbesc chiar atat.[:D] Lara este o dulce, si imi place ca e dezghetzata si vb cu toata lumea[pup] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, merci, esti draguta! ma bucur ca ti-a placut! Lara a fost tare suparata ca ati plecat, asa ca trebuie neaparat sa ne mai vedem. A adormit la 7:20 cu biberonul in gura. Acum as putea sa-mi fac de cap, da' cu cine, ca sotul e plecat[bang] - ieri cand era acasa, lara n-a vrut deloc sa doarma[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, ai scris odata cu mine. Merci [pup] si tie! Asa e, tu cu Laura25 ati facut atmosfera [:D] - Dana (Lunna) care se lauda ca se destrabaleaza [:D] - a fost tare cumintica. Ce sa mai zic de Cristina (Ellinia) care a fost cuminte-cuminte. Ce mai, data viitoare trebuie sa ne intalnim in nocturna, sa bem serios, sa ne facem chiar de cap[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana ar trebui sa iesim la un gratar. Cu barbatzi si copii. Ii lasam pe ei sa faca gratar si noi sa ne mai spunem una alta si sa-i mai pazim pe copii. Dar asta daca se face cald pe afara. Oricum e super ca ne-ai oferit ocazia sa ne vedem asa, numai noi. [flo] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toata lumea s-a simtit bine,si eu la fel [;)]doar ca Adriana mi s-a parut un pic trista(asa am simtit eu si sper sa fi gresit) oricum [pup] Lara e o scumpete si cred ca va fi o mare smechera,tare mi-a fost mila de ea cand am plecat cu Elinia si a inceput sa planga!!!Am inteles insa ca si-a revenit repede [;)] Adriana cred ca ti-ai dat seama ca numai gura e de mine [^]Si inca ceva,e super apartamentul,e spatios...neaparat treb sa i-l arat si sotului meu odata,sper ca nu te superi!!(poate il fac sa se gandeasca mai serios la o eventuala mutare [:D]) Noi pe Paul l-am lasat un pic la tara,cat e vremea asta urata,cica pana marti e asa nasol [V],au cam stat pe afara si a fost cam rece(vant)sper sa nu-mi raceasca niciunul! Mira cum ati petrecut azi?? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru urari![pup][pup][pup][pup][pup] Ne-am distrat cu coifuri si baloane, tort si suculet! De fapt copiii, fiindca noi am avut grija de "acest lucru" cu o seara inainte! [:D] Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Mira, scuze pentru intarziere, dar nu mai am net acasa! La multi ani fetitzei tale, sa fie sanatoasa si sa aiba noroc! [bis] Chiar, cum o cheama pe fetita ta? Parca am mai intrebat eu mai de mult...sau mi se pare...?! Adriana, m-am simtit foarte bine la tine! Si vad ca la fel si celelalte fete! [:)] E tare frumos apartamentul si voi la fel! Lara e asa dulce ca deja mi-e dor de ea! Si mama ta imi place mult, sa stii! Fetelor, abia astept sa ne revedem! Pana una alta, ma apuc de lucru...O zi buna la toata lumea! A, uitam! Bineinteles ca fiica-mea n-a vrut sa se dezbrace aseara de fustitza...[:D][bang] A convins-o pana la urma taica-su sa se imbrace in pijama...stiti cum? Punandu-i fustitza sub perna, ca sa nu i-o fure nimeni pana dimineatza...[bang][alcool] Pana a adormit se tot uita sa vada daca e acolo... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...