Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recoltarea de celule stem din cordonul ombilical


Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

SALUT CRISTINA NU STIU DACA AM VOIE SA ZIC FIRMA DAR PANA UNA ALTA (MA INTERESEZ DACA SE POATE SA ZIC NUMELE)UITE NUMARUL DOMNISOAREI DOCTOR-REPREZENTANT MEDICAL LA ACEASTA FIRMA:0720222280 SI SE NUMESTE RAMONA STOIAN. SUNA SI ITI DA TOATE DETALIILE. O SA VAD DACA SE POATE SA ZIC SI NUMELE PT CA MAI SUNT MULTE VIITOARE MAMICI CARE AR DORII SA STIE MAI MULTE DETALII DESPRE ACEST PROCEDEU VA PUPIK
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna mai mult informatii gasesti aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=98476 maronica a dat un numar de telefon, la care eu am sunat si am vorbit cu domnisoara doctor,e foarte draguta, suna linistita si intreaba tot ce vrei ca o sa-ti raspunda, eu ma duc maine sa ma vad cu ea la ei la sediu, in spate la Mc-ul ala rock and roll, pe Dr felix,in aceeasi cladire cu un salon de cosmetica. ceri tu mai mule detalii la telefon. pupici [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui gaby_leca
eu stau in londra si tocmai am vb cu o clinica de aici de spre colectarea celulelor stem.pachetul include colectarea si stocarea lor timp de 25 de ani .totul pentru 1600 de lire.se merita ....trebuie sa ne gandim la viata si sanatatea copiilor nostri:)gasiti detalii pe site ul www.cells4life.co.uk.
Salut Gaby, La noi a aparut o firma care face depozitarea in Germania si ma costa 1650 E pentru 20 de ani : http://www.stemcelexion.ro/ - eu zic ca merita luata in seama.[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...