Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Rahovistele: aissa (19.12) mami de Ale [8**] (30.09.2004) anangel-lexi mami de Maria Cornelia[8**](20.09.2006) anculina [cit] andreap [cit] mami de Maria [8**] (7.11.2004) andre_ea (22.01) mami de Tudor [bonjovi](10.08.2005) alinutzaa (11.04) [gravi] cgaby [bonjovi] cristinaT [cit] Dory232002 (12.11) mami de Alexa [8**](20.10.2005) kris mama_lui_alin [bonjovi] Miag [cit] mami de Roli [bonjovi] MIRCLAU (27.01) mami de Andi [bonjovi](10.09.2005) miha [8**] miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana [8**] (05.11.2004) Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex [bonjovi] (7.06.2001) si Ruxi[8**](16.12.2004) Preda-Vicky[bonjovi] ralcat mami de Mihai Cristian [bonjovi] (27.10.2005) turttle viovio mami de Bianca [8**] (22.12.2004) violeta69 mami de Mihnea[avion] (8.06.2000)
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url] [hop] Andre_ea-DianaMirela-Hopes-Ileana[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu stiu ce sa zic andre-ea, pare sa fie cam acelasi lucru si mai nasol este ca ruxi nu prea vrea sa manance nimik de regim si urla si dupa lapte...l-am trimis pe sotul meu sa-i cumpere fara lactoza dar incerc sa nu-i dau cat pot de mult...si sa-i dau sa pape de regim... monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu ma speriati! Eu si asa ma temeam deja ca fusesera toti pe langa MAria duminica, uffff, sper sa treaca repede uratania asta de boala. Dory eu nu am cum sa ma vad cu tine inainte de 4 jumate nici sa zbor. Dimineata acum l-am rugat pe T. sa cantareasca ce am dar sincer spun ca eu una inca nu m-am decis, vroiam sa ma consult cu tine. Vorbim la telefon daca e dupa amiaza, spune tu, dupa 4-4.30 cam cand crezi ca poti. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt convinsa ca si daca avea sau nu avea mariuca ruxi oricum o "prindea" din zbor de la altcineva(ca ea ca si alex colectioneaza tot)[bang]...cred ca este virus si este raspandit...mai ales ca ea intra in contact cu colegii lui alex de la gradi deci poate sa fie de acolo...Doamne fereste n-am zis ca am laut-o de la mariuca...poate sa fie si "boala" ei cums e spune fiindca ea baga mainile murdare in gura in timpc e sta la nisip, dupa ce pune mana pe leagan...ma rog...ideea este ca nu conteaza de unde am preluat-o[:D]ci sa ne facem repejor bine monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da sa se refaca rapid! Nici eu nu zic ca e de la Maria luata dar eu una, panicoasa fiind, si cand aud de un muc ma sperii darmite de din astea. Of, sincer sper sa ne "sara" virusul asta desi e deja al 4-lea caz de care aud zilele astea, ceea ce ma face sa cred ca e intinsa. Si Ale e mereu cu mainile in praf, in mizerie, baga in gura... [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina e zmiertaita rau, rau de tot, kk a mai facut o singura data dar fff moale, Doamne ajuta ca nu a mai vomat...dar nici nu prea avea ce sa vomite ca a mancat doar cateva linguri de supa si niste covrigei sarati(vreo 5-6 bucati)in schimb vroia sa dea cu vastul in cerealele cu ciocolata ale lui alex...am lasat-o putin dar ea vroia toata punga[bang]si a plans asa de tare ca-mi era ca vomita din cauza asta...asa ca am lasat-o sa mai ia cateva si imediat dupa ele a facut kk[bang] acum am vazut ca are si pe limba ceva...pare afta...sti tu vechea poveste...organismul slabit...apare iar[bang]asta era tot ce ne lipsea... va pup pe toate si va multumesc pentru urarile de insanatosire monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, mai fetelor, faceti-va bine! Va doresc o noapte buna, fara evenimente neplacute si va astept dimineata cu vesti bune![pup]
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url] [hop] Andre_ea-DianaMirela-Hopes-Ileana[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...